Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Alé

Alé Future Plus

Alé Future Plus

  • Alé Future Plus
  • Alé Future Plus
  • Alé Future Plus

Alé Future Plus

Opis produktu Alé Future Plus

Ekskluzywna interpretacja szortów opracowana przez Alé specjalnie z myślą o kolarstwie damskim. Nowe szelki zapewniają wygodę i łatwość noszenia, spełniając wymagania szybkiego zatrzymywania się bez konieczności całkowitego rozbierania się. Szybki materiał w kroku zapewnia wentylację i minimalizuje ścieranie, a paski boczne w technologii Aero Flash Wave z technologią Flash promują optymalną aerodynamikę i świeżość.
Funkcja:
WH Free System Bib
Mapowanie ciała
Chwytak
Zero tarcia
Dane techniczne:
Waga: 140 GR


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Alé Future Plus lub innych produktach marki Alé w kategorii Odzież damska w bikeinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport rowerowy z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Garnitury, możesz wybrać produkty rowerowy od Alé, jednej z największych marek w branży.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij