up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Alé

Alé Rainproof Klimatik Winter Toczyć Się Film

plus
  • Play videoAlé Rainproof Klimatik Winter Toczyć Się Film
  • Alé Rainproof Klimatik Winter Toczyć Się Film

Alé Rainproof Klimatik Winter Toczyć Się Film

Opis produktu Alé Rainproof Klimatik Winter Toczyć Się Film

Kolano cieplej na warunki zimno i mokro. Występy hydrofobowe.Dane techniczne:


BRAK WODY polarowa oddychająca

Deszcz dowód tkaniny z tyłu: test sprayu = ISO 4 (w skali od 1 do 5, gdzie 5 oznacza, odporne na wodę)

Windproof


Zamawiaj Alé Rainproof Klimatik Winter Toczyć Się Film, korzystając z naszej oferty Odzież damska i kolekcji Ocieplacze na nogi i ręce. Zapoznaj się z produktami rowerowy na bikeinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie rowerowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Ocieplacze na nogi i ręce w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie bikeinn!

Cechy Alé Rainproof Klimatik Winter Toczyć Się Film

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Znany produkt.

-

Moja druga para. Używam go na zimno lub do ochrony przed słońcem, w ciepły dzień. Rozmiar S jest dla mnie odpowiedni, odcinek pozostaje stały do końca szlaku. Dobra grubość i dopasowanie tkaniny. Ale dodał odblask z boku nogawki, dobry szczegół, ponieważ nie była to poprzednia para, którą mam. Dobra noga, ani tak długa, ani tak krótka. Moja wysyłka była szybka.

Ale nigdy nie zawodzi

-

Produkt o bardzo odpowiedniej jakości, aby nie stać się zbyt ciężkim, ale aby utrzymać odpowiednią temperaturę na nogach w pierwszych dniach, kiedy niskie temperatury mogą cię zaskoczyć.

Dobry zakup

-

Przetestowane w 5-godzinnym deszczu i temperaturze między 3 a 5 stopniami i zachowywały się wspaniale, polecam twój zakup.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up