up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Alpinestars
360

Alpinestars Moab Greef Karga

plus
  • 360Alpinestars Moab Greef Karga
  • Play videoAlpinestars Moab Greef Karga
  • Alpinestars Moab Greef Karga

Alpinestars Moab Greef Karga

Opis produktu Alpinestars Moab Greef Karga

Specyficzne dla MTB. Wykonane przez lycry. 3D Logo silikonu na górze. Silikonowe wkładki wewnątrz dla lepszego chwytu. Wstępnie, aby zapobiec zagniecenia i zmarszczki w plecy. Velcro na przegubie w celu lepszego uchwytu.

Alpinestars Moab Greef Karga ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Alpinestars Moab Greef Karga zakupionego w bikeinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy można odkryć pełną gamę produktów Alpinestars i dokonać zakupu produktów rowerowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Alpinestars Moab Greef Karga

Rodzaj rękawic
Kolor
Właściwości

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bardzo dobrze

-

Mieści się w dłoni i jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ ma antypoślizgowy czubek palca.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up