Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Assos

Assos Active Wear Cleanser 1L

  • Assos Active Wear Cleanser 1L
  • Assos Active Wear Cleanser 1L

Assos Active Wear Cleanser 1L

Opis produktu Assos Active Wear Cleanser 1L

Po praniu Assos odzież, zalecamy mycie rąk lub łagodny Pralka, używając Assos Active Wear Cleanser. Assos Active Wear twarzy jest łagodny dla włókien elastycznych, pH neutralne, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, poprawia oddech tekstylny - zdolność i zachowuje ostre kolory.

W bikeinn, pokazujemy całą charakterystykę Assos Active Wear Cleanser 1L. W rowerowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Assos Active Wear Cleanser 1L. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Assos Active Wear Cleanser 1L i korzystaj z naszych ofert rowerowy sprzętu.

Cechy Assos Active Wear Cleanser 1L

Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

5

-

5 gwiazdek

Idealny na odzież rowerową

-

Po zainwestowaniu dużo pieniędzy w super techniczne ubrania rowerowe, z membranami, właściwościami hydrofobowymi, wyjątkowo oddychające itp. Co jest lepsze niż produkt, który dba o nie podczas czyszczenia i pozostawia je do następnego użycia. . Całkowicie zalecane

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij