up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Assos

Assos Evo 7 Ramię Ocieplacze

plus
  • Play videoAssos Evo 7 Ramię Ocieplacze
  • Assos Evo 7 Ramię Ocieplacze

Assos Evo 7 Ramię Ocieplacze

Opis produktu Assos Evo 7 Ramię Ocieplacze

Nasze nowe armWarmers_S7 wymienić następcę armRubi. Są idealne, aby utrzymać ramiona ciepłe wiosną i jesienią, szczególnie na początku jazdy.


Noś je w połączeniu z krótkim rękawem Assos jersey.


Są one wykonane z dwóch różnych tkanin, czterech i pięciu elementów wzorów. Bardzo ciepły, bardzo wygodny w noszeniu.Skład:


70% PA

16% EA

14% PES


Szukasz produktów Assos, a konkretnie Assos Evo 7 Ramię Ocieplacze? Na bikeinn można znaleźć pełną listę Odzież męska rowerowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bikeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje rowerowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Assos Evo 7 Ramię Ocieplacze

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Assos góra

-

Ładne i bardzo ciepłe rękawy, są też bardzo wygodne.

Zgodność

-

Doskonały produkt i porady od BIKEINN 100% kompatybilność i oryginalny produkt.

Ewoluuje

-

Od dłuższego czasu używam ocieplacza na ramię assos. Poprzedni jest uszkodzony, więc muszę kupić nowy. Myślałem, że to ten sam model, ale czuję, że jest nowy i dopasowanie się zwiększyło.

Najlepszy ocieplacz na ramię.

-

Po raz pierwszy kupiłem ocieplacz na ręce, ale było ono tak wygodne i ciepłe, że zapomniałem go nosić. Nie sądzę, żebym mógł odpuścić kolejną jesienną przejażdżkę.

Letni zbrojeniowiec

-

Mam kilka par nagrzewnic ramion różnych marek.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up