up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Assos

Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne

Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne

Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne

plus
  • 360Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne
  • Play videoAssos IJ Habu 5 Światło Ścienne
  • Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne
  • Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne
  • Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne

Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne

Opis produktu Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne

strong> Ij.habu to męska kurtka z długim rękawem . Ten model należy do wysokiej klasy linii Assos.

Marka odzieży sportowej wprowadziła znaczące ulepszenia, w tym ubranie, wśród nich lepsze wyniki, przy niższej wadze i objętości.

Konstrukcja kurtki męskiej jest oddychająca. Jego konstrukcja poprawia krążenie powietrza, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i świeża na dłużej. iJ.haBu5 jest pierwszym Assos kurtka izolator Campionissimo.


Opracowany dla climaRange5 - warunki earlyWinter, zastępuje Series Assos elementOne kurtkę RX.


Zaprojektowane do działania w ramach ALS (Assos Nakładanie System), iJ.haBu5 jest przeznaczona do noszenia jako druga warstwa, nad swoimi Assos next-to-skin izolator Interactive.


Dzięki starannej selekcji pierwszej warstwy (Assos Interactive Izolator) można rozszerzyć działalność i zakres Clima z iJ.haBu5.


Teraz można dostroić swój strój earlyWinter idealnie dopasować swoją fizjologię, intensywność jazdy i lokalnych warunków pogodowych.


iJ.haBu5 jest ostateczny, wysoki earlyWinter wydajność kurtka izolatorem.


Nowe funkcje stratagonLight i tkaniny RXQ.


Większa wydajność, mniejsza objętość tkaniny. Przyszłość icon Assos. Stworzony dla riderów, którzy sprawdzą swoje granice.


W bikeinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla rowerowy, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w bikeinn w katalogu Odzież męska i kategorii Trykot oferujemy produkty rowerowy, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Assos IJ Habu 5 Światło Ścienne

Rodzaje rękawów
Kolor
Długość suwaka

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up