Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Assos

Assos IJ Habu 5

Assos IJ Habu 5

Assos IJ Habu 5

  • Assos IJ Habu 5
  • Assos IJ Habu 5
  • Assos IJ Habu 5
  • Assos IJ Habu 5
  • Assos IJ Habu 5

Assos IJ Habu 5

Opis produktu Assos IJ Habu 5

strong> Ij.habu to męska kurtka z długim rękawem . Ten model należy do wysokiej klasy linii Assos.

Marka odzieży sportowej wprowadziła znaczące ulepszenia, w tym ubranie, wśród nich lepsze wyniki, przy niższej wadze i objętości.

Konstrukcja kurtki męskiej jest oddychająca. Jego konstrukcja poprawia krążenie powietrza, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i świeża na dłużej.

iJ.haBu5 jest pierwszym Assos kurtka izolator Campionissimo.


Opracowany dla climaRange5 - warunki earlyWinter, zastępuje Series Assos elementOne kurtkę RX.


Zaprojektowane do działania w ramach ALS (Assos Nakładanie System), iJ.haBu5 jest przeznaczona do noszenia jako druga warstwa, nad swoimi Assos next-to-skin izolator Interactive.


Dzięki starannej selekcji pierwszej warstwy (Assos Interactive Izolator) można rozszerzyć działalność i zakres Clima z iJ.haBu5.


Teraz można dostroić swój strój earlyWinter idealnie dopasować swoją fizjologię, intensywność jazdy i lokalnych warunków pogodowych.


iJ.haBu5 jest ostateczny, wysoki earlyWinter wydajność kurtka izolatorem.


Nowe funkcje stratagonLight i tkaniny RXQ.


Większa wydajność, mniejsza objętość tkaniny. Przyszłość icon Assos. Stworzony dla riderów, którzy sprawdzą swoje granice.


Nie czekaj dłużej i kupuj Assos IJ Habu 5 - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na bikeinn znajdziesz inne produkty Trykot w kategorii Odzież męska, co dopełni twój zakup. Kupuj Assos IJ Habu 5 i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Trykot i wybrać coś dla siebie.

Cechy Assos IJ Habu 5

Rodzaje rękawów
Właściwości
Długość suwaka
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij