Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Assos

Assos Ll.milletights_s7

Assos Ll.milletights_s7

  • Assos Ll.milletights_s7
  • Assos Ll.milletights_s7
  • Assos Ll.milletights_s7

Assos Ll.milletights_s7

Opis produktu Assos Ll.milletights_s7

iJ.bonKa.6 jest następna generacja ostatecznego Assos wysokiej wydajności zimowej kurtce.


Słowo "nowy" w Assos nie tylko estetyczny makijaż. Nowy w Assos zawsze oznacza nowe technologie, nowe know how, nowych ulepszeń. iJ.bonKa.6 zastępuje legendarną airJack (najnowsza wersja, w ciągu ośmiu lat w produkcji). W porównaniu do swojego poprzednika, dysponuje mniejszą objętość, lżejsze, bardziej zwiększoną ochronę jest functionality.iJ.bonKa.6 nowy, wysokiej jakości ostatecznym ASSOS ZIMA climaRange.6 izolatorem kurtka.


UWAGA, ASSOS Novume: po raz pierwszy izolator kurtka ASSOS jest dostępny w dwóch konkretnych projektów wzoru:


1. mod. CENTO dostosowując kontury do konkursu SlimFit typu ciała na rowerze.

2. mod. MILLE dostosowane do bardziej solidnego, regularFit wydajność atletyczny typ ciałaSkład:

38% PA

10% PU

14% EA

5% PP

33% PESLeidenschaft: Niezliczone godziny i prototypowanie mężczyzna, legendarny ASSOS wiedzieć, jak i tysiące Werksmannschaft km roadtest trudnych jazda zimą wszedł do inżynierii swojej iJ.bonKa.6. Wszystko wysiłek, poświęcenie i ból z myślą wyłącznie cel: całkowity komfort. Przyszłość ikona ASSOS. Stworzony dla riderów, którzy lubią dużo jazdy zimą i zasługują na inteligentną, wysoką wydajność, sprzęt awangardę. Jakość ma swoją cenę, ale doświadczenie uczy, że w dłuższej perspektywie to zawsze mniej kosztowne, zwłaszcza gdy jego ASSOS. iJ.bonKa.6 jest do jazdy na rowerze. Stworzone, zaprojektowane i produkowane przez Assos Szwajcarii.


ALS CLIMARANGE Zima


JAK TEGO UŻYĆ?

iJ.bonKa.6 jest twoja druga warstwa outershell odzieży, zaprojektowane tak, aby działać prawidłowo, w ramach swoich Assos (ALS wielowarstwowego nakładania System). Użyj go w zimnych warunkach jazdy zimą, powyżej 0 ° C (32 ° F). Bonka pracuje najlepiej w przypadku stosowania w skojarzeniu z obok skóry ASSOS izolatorów interactive ciała.


PORADY ALS


ASSOS oferuje 7 climarange konkretnych interaktywne izolatorów ciała. Najlepiej trzymaj Bonka z mod.interactive.6. Jednak ALS jest wskazówką. Korzystanie lżejsze i cięższe obok lub skóry interaktywnej izolatora ciała, można idealnie skalibrować swoje potrzeby i rozszerzyć stosowanie climaRange. Gdy warunki jazdy są około 0 ° C (32 ° F), należy spróbować na sobie dwie warstwy: interaktywny fall.4 połączeniu z interaktywnej winter.6 i iJ.bonKa.6 nad nim. To działa! IJ.bonKa.6 został zaprojektowany, aby działać prawidłowo w systemie: połączyć je z Assos rajstopy LL.716 dla maksymalnej wydajności.


TECHNOLOGICZNY ENGINEERING


IJ.bonKa.6 reprezentuje podstawowych kompetencji w najlepszym wydaniu: Assos zwyczaju, ekskluzywne tkaniny awangardowych Assos połączeniu z legendarnym kształcie, wstępnie określonej pozycji jazda wzór projektu wiem jak. Zaprojektowane przy użyciu Assos specyficzne nauka jazdy na rowerze mapowania ciała wzór projektu.


Co oznacza, stosowania konkretnych tekstylia wydajności na różnych częściach ciała rowerowej celu zapewnienia doskonałej kontroli temperatury ciała w warunkach jazdy zimna, zimy. Musimy chronić i ocieplić swoje ciało, nie udusić go!


BUDOWA


IJ.bonKa.6 oferuje 32 sztuk wzór tkaniny, 6 i 13 różnych składników. ASSOS technologii TwinDeckFoiling w sekcjach klatki piersiowej i ramienia jest budowa dwuwarstwowa pracochłonne, połączenie strataGonUltra Airblock włókienniczych tkaniny zewnętrznej i wewnętrznej RXQ. Dlaczego? Bardziej skuteczna izolacja, lepiej torowa regulaminem. Obszary klatki piersiowej i łokcie


posiadają dodatkowe, między warstwą ochronną wiatr. Wewnątrz obszaru kołnierz, iJ.bonKa.6 posiada dodatkowy, warstwę wewnętrzną ergonomicznym kształcie


Budowa golfem, że kontury do klatki piersiowej i kołnierz doskonale. Umożliwia to pracę z przodu na zamek błyskawiczny głównego jako dodatkowego urządzenia wentylacyjnego na podjazdach, bez zmniejszania piersi i kołnierz izolacji.


Tylny panel wyposażony ASSOS RX włókienniczych w celu zwiększenia wentylacji, pozwalając iJ.bonKa.6 do trans portu skutecznie pary.

Zintegrowany panel tylny stabilizator ASSOS projektowania, umożliwiając iJ.bonKa.6 kliknąć na ciała, zmniejszenie pionowego odcinka i zachować załadowane kieszenie, gdzie muszą być: w pozycji (bez ugięcia). ASSOS opatentowany często naśladowane, nigdy nie wyniósł.

Panele boczne i dolne wahacze są wykonane z nowego ASSOS Airblock membrany tkanin, strataGonMedium.


Campionissimo AEPD


Anatomiczny kształt, ergonomicznie wstępnie kształtowane. Dopasowana do ciała w pozycji na rowerze, incorpo rankingu nauki Assos z obszarem mapowania ciała na rowerze różnych tkanin i formowane w kształcie pozycji pozwalających swój iJ.bonKa.6 wykonać zadanie prawidłowo. Kliknie, a następnie podąża za mentów pojedynek. Bardzo ważne! Istotne jest, aby wybrać swój idealny rozmiar. Twój iJ.bonKa.6 może prawidłowo funkcjonować tylko wtedy, gdy jest to zgodne z ciała w pozycji kucznej.


KEY TKANINA


Twój iJ.bonKa.6 używa ASSOS Airblock strataGonUltra tekstyliów. Ten ostatni ASSOS tkaniny "klejnot" jest w stanie chronić i inteligentnie reagować na zmiany warunków klimatycznych i temperatury ciała. Posiada ekstremalną elastyczność, która powoduje, że pasuje do odzieży, izoluje i obserwuje swoje ciało lepiej. W przypadku iJ.bonKa.6, innowacyjne wyjątkowość polega na inżynierii odzieżowego. Zamiast stosowania tradycyjnych kanapkę membrany (tkaniny sklejone), zdecydował się na jej ASSOS nowo opracowanego rozwiązania technologii TwinDeckFoiling: stratagonUltra jest stosowany jako warstwa zewnętrzna i funkcjonuje jako super lekki, bardzo elastycznej tarczy, zapewniając działanie termiczne, funkcję odpowiedzi i wodę WindBlock odporność. Poniżej znajdziesz non przyklejony RXQ warstwa tkaniny wewnętrzne izolator. Jej zadaniem jest utrzymanie stabilnego microclima cię termicznie, izolując i opiekę zarządzania wilgocią. ASSOS technologii TwinDeckFoiling jest używany na panelu przednim i górnym ramieniu, zapewniając zwiększoną modelowanie, cztery way Stretch Fit i przyspieszone właściwości przenoszenia wilgoci. Choć droższe procesu montażu, korzyści oferowane uzasadnić koszt. strataGon jest rodzina ASSOS włókienniczy Airblock, laminowanej, wysokiej na reprodukowanego dźwięku podczas eksploatacji inteligentnych tkanin: mniejsza objętość, poprawa izolacji, lepiej ......KLUCZOWE CECHY


IJ.bonka.6 oferuje 32 sztuk wzór tkaniny, 6 i 13 różnych składników.

ASSOS rowerze specyficzna nauka mapowania ciała wzór projektu.

Anatomiczny kształt, ergonomicznie ukształtowany wcześniej. Dopasowana do ciała w pozycji na rowerze.

ASSOS technologii TwinDeckFoiling.

Przednie, ramion, kołnierz i panele boczne wyposażone tkaniny membranowej Airblock strataGon.

strataGon Airblock: zapewnia temperatury ciała dzięki funkcji reakcji cząsteczka gapping technologii. To żyje!

Dodatkowa, wewnętrzna konstrukcja ergonomicznym kształcie warstwa golfem.

Zintegrowany stabilizator tylny panel ASSOS projekt


Interesuje Cię Assos Ll.milletights_s7? Jest w tym momencie w naszym sklepie bikeinn, naszym rowerowy sklepie online. W bikeinn znajdziesz więcej produktów rowerowy marki Assos. Nie czekaj i ciesz się Assos Ll.milletights_s7 - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment rowerowy.

Cechy Assos Ll.milletights_s7

Płeć
Wiek
Rodzaje ubrań
Właściwości
Użycie
Długość
Bezrękawniki
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij