up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Assos

Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa

Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa

Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa

plus
  • 360Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa
  • Play videoAssos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa
  • Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa
  • Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa
  • Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa

Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa

Opis produktu Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa

Ss.capeepicxcjersey_evo7 to męska koszulka z krótkim rękawem . Ten model Assos wyróżnia się wysokim poziomem oddychalności, sprzyjając wentylacji, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i świeża.

Jeśli lubisz jazdę na rowerze , powinieneś wiedzieć, że odzież zapewnia maksymalną wydajność. Jego anatomiczna struktura dopasowuje się do ciała, zapewniając swobodę ruchów. Odzież jest zalecana do takich działań, jak MTB.

W przedniej części męska koszulka ma pełny zamek błyskawiczny ułatwiający otwieranie i zamykanie. Dostępne w różnych kolorach. Z tyłu ma potrójne kieszenie, które idealnie nadają się do ochrony małych przedmiotów osobistych. ASSOS Cape Epic współpracę z ONZ oswojone, oryginalny ostatecznym etapem wyścigu MTB jako technicznego partnera odzieżowego wyboru. Wraz z wyścigu wspierać partnerstwo pociąga za sobą również dostarczanie koszulki lidera dla wszystkich kategorii. Te wydanie Cape Epic koszulki inspirowane są zarówno technicznie jak i graficznie, przez pierwotnego wyścigów jersey. Ta koszulka jest idealnie dopasowany do rodzaju biegowego jeżdżenia MTBDane techniczne:


Skład: 66% PES, 25% PA, 9% EATechnologia:


ASSOS oferuje zaawansowane, odzieży technicznej, zaprojektowany do współpracy. Każdy element jest pomyślany, zaprojektowany i pogratulować innych elementów w zakresie, tak aby działały razem jako system.


Witaj w naszej Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa specjalnej promocji. W bikeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu rowerowy, ale również informacje na temat produktów rowerowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Sprzęt .

Cechy Assos Ss.capeepicxcjersey_evo7 Kamera Bezpieczeństwa

Kolor
Rodzaj produktu
profesjonalne Zespoły

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up