up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Assos

Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna

Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna

Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna

Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna

plus
  • 360Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna
  • Play videoAssos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna
  • Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna
  • Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna
  • Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna
  • Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna

Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna

Szyba przednia S Sturmprinz Evo to ciasna sportowa kurtka rowerowa, która ze względu na warstwę izolacyjną chroniącą przed wilgocią , sprzyja wyścigom . Ma długi rękaw i zapewnia pełną ochronę ramion.

Konstrukcja odzieży sportowej jest wodoodporna, dzięki czemu tors jest suchy i chłodny. Ponadto zawiera odblaskowe detale z tyłu, które pomagają wizualizować w słabym świetle. Z przodu ma pełny zamek błyskawiczny, który ułatwia dostosowanie do temperatury zewnętrznej.

Marka odzieży rowerowej Assos stworzyła tę kurtkę przeciwdeszczową, która ma izolowane panele z ograniczonymi szwami. Wersja odpowiednio dostosowuje się do tekstury, eliminując tarcie z powietrzem. Można go chronić w dużej kieszeni, gdy temperatura zacznie rosnąć. Pierwszy konkurs rowerowa Assos specyficzne Kurtka rainShell wysokiej wydajności. W chłodnych zimowych warunkach jazdy, może być używany jako ciężkich powłoki izolatora, noszenie go na interaktywnej iJ.tiBuru. Tutaj jest nowy skręcają jest lollyRed kolor, w którym nie są pomijane nawet w najgorszych warunkach pogodowych!Dane techniczne:


- Skład * 62% PA, 18% PU, 13% EA, 7% PTFE


Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie rowerowy znajdziesz Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna i powiązane produkty. Nasza gama produktów Kurtki została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Assos SturmPrinz EVO Kamizelka Elektryczna

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Świetna kurtka

-

Idealne dopasowanie (duże) i bardzo szybka dostawa. Przynieś deszcz !!!!

Wysokość = 173㎝, waga = 60㎏ rozmiar = m

-

Wzrost = 173㎝, Waga = 60㎏ Rozmiar = M. Rękawy są nieco dłuższe, a talia jest nieco ciaśniejsza. Nie czuję się ciasno podczas jazdy na rowerze, ale czuję się trochę ciasno, kiedy wysiadam i wstaję. (Jeśli rozmiar = L, będziesz miał trochę dodatkowego miejsca, ale rękawy są za długie, za długie i są nieco zgubione) Jeśli to możliwe, łatwo będzie zrozumieć, czy można zmodyfikować wyświetlacz.・ Szyba przednia Assos S Sturmprinz Evo = fluorescencyjny czerwony ・ Assos Sturm Prinz Evo = czerwony, czarny

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up