up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Black Friday

Ten Black Friday 2021 w Bikeinn będzie legendarny.

Przygotuj się na Black Friday 2021 na naszym Sklep Bikeinn, obchodzimy święto najbardziej znanych ofert na świecie z najlepszymi rabatami, dzięki czemu możesz spodziewać się świątecznych zakupów. Odkryj najlepszą wyprzedaż rowerów w Black Friday i zdobądź wszystko, czego potrzebujesz do swojego roweru.

W zaciszu własnego domu dobrze rozejrzyj się po naszym sklepie, aby może wybierać spośród szerokiej gamy ofert Black Friday na rowery i najlepszych marek, których wytrzymałość i trwałość są gwarantowane.

Co to jest Black Friday?

Black Friday jest znany jako dzień, w którym tysiące sklepów i sklepów w wielu krajach na całym świecie (pierwotnie w Stanach Zjednoczonych) obniżają ceny, aby miliony klientów mogły kupić wszystko, czego chcą w niewiarygodnych cenach i być gotowy na Boże Narodzenie ze wspaniałymi prezentami. Czy wiesz, co chcesz kupić w Black Friday? Znajdź w Bikeinn wszystko, czego potrzebujesz!

Kiedy jest Black Friday?

Następny Black Friday odbędzie się 26 listopada. Ten wspaniały dzień odbywa się co roku dzień po Święcie Dziękczynienia w Ameryce, a w Bikeinn przedłużamy go do Cyberponiedziałku , i rozpocznie się piątek 19 listopada.

Skorzystaj z super rabatów w Black Friday na naszą szeroką gamę produktów, które przygotowaliśmy w Bikeinn, abyś mógł sobie pozwolić na zakup tego, czego najbardziej potrzebujesz aby ukończyć i osiągnąć swoje cele w ulubionym sporcie.

Skorzystaj z niesamowitych ofert Black Friday i przygotuj się na Święta Bożego Narodzenia, kupując swojemu partnerowi, dziecku, siostrzenicy lub siostrzenicowi, rodzicom lub przyjaciołom, co tylko zechcą, być może po to, by pomóc im osiągnąć swoje cele.

Historia Black Friday

Istnieje kilka teorii, które nakreślają prawdziwe początki Black Friday. Jeden z nich mówi, że wyrażenie Black Friday zostało użyte po raz pierwszy 24 września 1869 roku z powodu załamania finansowego spowodowanego przez Jaya Goulda i Jima Fiska, którzy zbankrutowali setki firm na Wall Street .

Sto lat później mieszkańcy Filadelfii zablokowali ruch, robiąc świąteczne zakupy po Święcie Dziękczynienia, z określeniem nawiązującym do chaosu w mieście. To historia, która być może najbardziej przypomina obecnego ducha Black Friday. New York Times stworzył ten termin w 1975 roku, aby opisać ten sam scenariusz spowodowany wyprzedażami w Nowym Jorku po Święcie Dziękczynienia.

Nie ma więc dokładnej daty początku Black Friday, ale tradycja trwa w Stanach Zjednoczonych od ponad 50 lat, a wiele krajów na całym świecie również przyjęło tę datę, aby przyciągnąć klientów i zwiększyć sprzedaż. W Hiszpanii to Apple rozpoczęło tę sprzedaż w 2010 roku, ale od 2012 roku do świętowania dołączyły również setki sklepów fizycznych i wirtualnych. W uczestniczymy w tej uroczystości z wieloma niesamowitymi ofertami.

Cyber Monday 2021

Według legendy nie może być dobrego Black Friday bez Cyber Monday. A jeśli nie sądzisz, że cały tydzień wystarczy, nadchodzi również Cyber Monday z niesamowitymi zniżkami. przypadku musisz nadrobić stracony czas. Początki Cyber Monday sięgają 2005 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy sklepy wirtualne lub e-commerce chciały zwiększyć sprzedaż internetową za pomocą szokujących rabatów. Cyber ​​Monday 2021 odbędzie się 29 listopada, dzięki czemu będziesz mógł przejść do i znaleźć najlepsze oferty.

clouse menu Zamknij