up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Bluegrass
360

Bluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy

plus
  • 360Bluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy
  • Play videoBluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy
  • Bluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy

Bluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy

Opis produktu Bluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy

Minimalistyczne wzornictwo Super Bold nie znaczy, że ma wszelkie mniej z niezbędnych cech potrzebnych do ekstremalnej wydajności. Od swojej mocnej ABS shell do swojego systemu retencji guz Gravity potylicznej blokady, które można regulować jedną ręką.


Nie zapominając o jego wewnętrznej sieci wentylacyjnej, Super Bold jest czysty koncentrat wydajności, które pozwala użytkownikowi skupić się na opanowaniu bardziej zróżnicowane i wymagające sztuczki w najlepszych możliwych warunkach.


Inny wielki plus trzy powłoki rozmiary, każdy z szerokim zakresem regulacji, oznacza to, że nadaje się do każdego z młodych zawodników do dorosłych. S rozpoczyna się 51cm rozmiaru głowy, L dostosowuje do 62cm dla "bigheads"!Cechy:


BUDOWA: EPS INTELIGENTNY FUSION / różne gęstości materiału w zależności od charakterystyki każdego modelu.

ABS POLIMEROWĄ zewnętrzna powłoka / Jeden kawałek termoplastycznego budowy. Bardzo trwałe i doskonała odporność na ścieranie.

ROZMIAR ADJUSTER: GRAVITY potylicznej LOCK ADVANCED / Zapalniczka z szerszym obszarze styku, ciśnienie jest rozprowadzana w jednolity sposób.

PASKI: ANTI PINCH KLAMRA / Zaprojektowany, aby uniknąć szczypanie, nawet przy niezdarnie.

KOMFORT: PEŁNI ZDEJMOWANY WEWNĘTRZNA PADDING / Anti alergików tkaniny. Ręcznie zmywalny.Dane techniczne:


Waga: 510 g


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Bluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Bluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy zakupionego w bikeinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy można odkryć pełną gamę produktów Bluegrass i dokonać zakupu produktów rowerowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Bluegrass Superbold Kołowrotek Surfcastingowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up