up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Brooks england

Brooks england B17 Imperial Siodło

plus
  • Play videoBrooks england B17 Imperial Siodło
  • Brooks england B17 Imperial Siodło

Brooks England B17 Imperial Siodło

Opis produktu Brooks england B17 Imperial Siodło

B17 Imperial oferuje centralną cut out, pierwszy zaprojektowany przez BROOKS ponad 100 lat temu. W "zarejestrowany cięcia", jak można przeczytać w katalogu 1890, jest "pewny zapobiegawcze wszystkim krocza presją".Dane techniczne:


Długość: 275mm.

Szerokość: 175mm.

Wysokość: 65mm.

Waga: 530g.


Interesuje Cię Brooks england B17 Imperial Siodło? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w bikeinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Brooks england B17 Imperial Siodło. Brooks england jest jedną z najlepszych marek rowerowy, projektującą produkty dla Części rowerowe, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Brooks england B17 Imperial Siodło

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Piękne siodło

-

Pięknie wykonane, wysokiej jakości siodło, które jest warte swojej ceny, jeśli wybierasz się w stylu retro.

Piękna jakość

-

Przybył w oczekiwanym dniu, w idealnym stanie, w pięknym pudełku. Potrzeba trochę czasu, ale tego należy się spodziewać. Rzemiosło i jakość są oczywiste ... i nie są produkowane w Chinach.

Przejrzeć

-

Otrzymałem go doskonałość ... terminowość ... produkt oryginalny

Siedzisko otrzymałem w doskonałym stanie.

-

Siedzenie otrzymałem w doskonałym stanie, właśnie o to prosiłem, w najlepszej cenie w internecie. Wysyłka trwała prawie dwa miesiące, ale można to zrozumieć po odległości i pandemii COVID-19.

Doskonała jakość

-

Jak zawsze w przypadku firmy Brooks, oczekujesz jakości, niezawodności i komfortu. Masz to wszystko w tej pozycji.

Wciąż się tam dostaję. jakość.

-

Nie można tego powiedzieć na dwa sposoby, ale kiedy po raz pierwszy dostajesz to siodło, jest to bardzo trudne. Po raz pierwszy jeździłem dzisiaj i na pewno czuję kości siedzące. Spodziewałem się tego. Jakość nie ma sobie równych. Tak długo, jak karmię skórę, będzie ona gotowa na moją 5000-kilometrową podróż po wybrzeżu Wielkiej Brytanii.

Najlepszy sukces na świecie i najlepsza cena

-

tak jak na oficjalnej stronie potoków i przy najlepszej cenie na rynku, dostawa była nieco powolna, ale jest zrozumiała na odległość, jednak był to najlepszy zakup, jaki zrobił w miesiącach

Najlepszy sukces na świecie

-

dostawa produktu była nieco powolna, ale jest to zrozumiałe na odległość, ale poza tym wszystko inne było idealne i polecam dużo kupić w Karczmie Rowerowej i wszystkich jej sklepach

Doskonały fotel

-

Kocham to miejsce. Kupiłem go do zwiedzania. Moja BikeInn doświadczenia z Alaska (USA) był bardzo pozytywny. To zajmuje więcej czasu, ale dla mnie to było warte oszczędności.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up