up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Brooks england

Brooks england B17 S Imperial Kobieta Siodło

plus
  • Play videoBrooks england B17 S Imperial Kobieta Siodło
  • Brooks england B17 S Imperial Kobieta Siodło

Brooks England B17 S Imperial Kobieta Siodło

Opis produktu Brooks england B17 S Imperial Kobieta Siodło

B17 S Imperial jest wersja panie z B17 Imperial i dysponuje centralną cut out, pierwszy zaprojektowany przez BROOKS ponad 100 lat temu. W "zarejestrowany cięcia", jak można przeczytać w katalogu 1890, jest "pewny zapobiegawcze wszystkim krocza presją".Specyfikacja:


Długość: 242mm.

Szerokość: 176mm.

Wysokość: 58mm.

Waga: 460g.


Brooks england B17 S Imperial Kobieta Siodło ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Brooks england B17 S Imperial Kobieta Siodło zakupionego w bikeinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy można odkryć pełną gamę produktów Brooks england i dokonać zakupu produktów rowerowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Brooks england B17 S Imperial Kobieta Siodło

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bardzo wygodny!

-

Szybka dostawa! Bardzo wygodne i piękne. Idealny element, którego brakowało, aby mój ebike był jeszcze bardziej wyjątkowy i wyjątkowy! Mam nadzieję, że z tym nowym siodełkiem zrobię wiele kilometrów.

Bardzo dobry.

-

Od wysyłki do dostawy było gładko. Produkt jest również bardzo dobry. Użyję go ponownie

Boli tak bardzo

-

wygląda świetnie i ma niesamowitą jakość (również opakowanie) i wiem, że będzie to najlepsze i najwygodniejsze siodełko w przyszłości, ale teraz to tortura ...

Ulubione siodło

-

Ręce w dół, moje ulubione siodełko rowerowe.

Strumyki imperialne krótkie

-

Siedzenie pojawiło się w pudełku Brooksa, ale można było użyć innego pudełka, aby je chronić, ponieważ plastikowa torba była podarta i uszkodzona. Na szczęście siedzenie nie uległo uszkodzeniu, ale widać było to przez torbę. Siedzenie było bardzo miłe po wyjęciu z pudełka i po założeniu dopasowania czułem się dobrze. Do tej pory tylko 20 mil, ale czuję, że będzie świetnie po włamaniu.

Świetne siodło

-

Użyłem siodła do 35-milowej jazdy rowerem od razu po wyjęciu z pudełka. Było całkiem wygodnie. W zeszłym tygodniu przejechałem ponad 135 mil i wydaje mi się, że jest to wygodniejsze każdego dnia. Cieszę się, że kupiłem to siodło.

Bestseller

-

Bardzo szybka wysyłka / dokładnie jak ogłoszono / Dobry i Piękny produkt. Dziękuję Ci.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up