Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Brooks england

Brooks england B17 S Imperial Woman

  • Brooks england B17 S Imperial Woman
  • Brooks england B17 S Imperial Woman

Brooks England B17 S Imperial Woman

Opis produktu Brooks england B17 S Imperial Woman

B17 S Imperial jest wersja panie z B17 Imperial i dysponuje centralną cut out, pierwszy zaprojektowany przez BROOKS ponad 100 lat temu. W "zarejestrowany cięcia", jak można przeczytać w katalogu 1890, jest "pewny zapobiegawcze wszystkim krocza presją".Specyfikacja:


Długość: 242mm.

Szerokość: 176mm.

Wysokość: 58mm.

Waga: 460g.


Myślisz o zakupie Brooks england B17 S Imperial Woman? Jest to jeden z top produktów bikeinn, sklepu online rowerowy. Cena 101.99 $, jest limitowana! W bikeinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Brooks england w super cenie. Wszystkie nasze produkty rowerowy posiadają gwarancję producenta.

Cechy Brooks england B17 S Imperial Woman

Recenzje klientów i pytania (10)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Brooks england b17 s imperial woman

-

Otrzymałem przedmiot na czas. Jakość siodła jest niezaprzeczalna.

Przybył szybko!

-

Przybył do Singapuru w 10 dni z Holandii w idealnym stanie! Dziękuję Ci!

Strumyki imperialne krótkie

-

Siedzenie pojawiło się w pudełku Brooksa, ale można było użyć innego pudełka, aby je chronić, ponieważ plastikowa torba była podarta i uszkodzona. Na szczęście siedzenie nie uległo uszkodzeniu, ale widać było to przez torbę. Siedzenie było bardzo miłe po wyjęciu z pudełka i po założeniu dopasowania czułem się dobrze. Do tej pory tylko 20 mil, ale czuję, że będzie świetnie po włamaniu.

Niesamowite siodło

-

Bardzo szybko otrzymałem siodło. Bardzo łatwy proces zakupu. Bardzo zadowolony z tego, ponieważ czuje się tak wygodnie. Czekamy na wiele mil komfortu.

Świetne siodło

-

Użyłem siodła do 35-milowej jazdy rowerem od razu po wyjęciu z pudełka. Było całkiem wygodnie. W zeszłym tygodniu przejechałem ponad 135 mil i wydaje mi się, że jest to wygodniejsze każdego dnia. Cieszę się, że kupiłem to siodło.

Bestseller

-

Bardzo szybka wysyłka / dokładnie jak ogłoszono / Dobry i Piękny produkt. Dziękuję Ci.

Siodło potoków

-

Produkt i perfekcyjna wysyłka 10 sztuk.

Piękne!

-

Saddle przybył doskonały, ubity i przetestowany i wygląda świetnie. Aby zostać ponownie ocenionym po dłuższym czasie podróży, ale będąc w skórze i dlatego im więcej używasz, tym bardziej, że ma on odpowiedni anatomiczny kształt, myślę, że nie będę miał problemów. Możliwość rozszerzenia gwarancji na produkt do 10 lat poprzez zarejestrowanie go na stronie producenta jest interesująca. zadowolony

Siodło brooksa

-

Otrzymany w idealnym stanie. Siodło wygląda wspaniale i wygodnie. Kocham to!

Siodełko brooks

-

Siodełko Brooks przybył w doskonałej kondycji. Dobra obsługa.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij