Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Brooks england

Brooks england B67 Aged

  • Brooks england B67 Aged
  • Brooks england B67 Aged

Brooks England B67 Aged

Opis produktu Brooks england B67 Aged

Klasycznie powstały dla najwyższego komfortu, B67 i B67 S Aged są idealnym wszystkie rounders codziennego użytku turystycznego miasta lub w pozycji pionowej, a. Dzięki bardziej miękkiej skóry B67 i B67 S Aged są wygodne od dnia 1. Oni są najbardziej odpowiednie dla rowerzystów, którzy ustalają swoje kierownicę wyższe niż siodeł. Ogólnie rzecz biorąc, bardziej pionowo twoja postawa konna, szerszy i bardziej mocno wysklepione, siodełko należy wybrać.Dane techniczne:


Długość: 260mm.

Szerokość: 205mm.

Wysokość: 73mm.

Waga: 840g.


Interesuje Cię Brooks england B67 Aged? Jest w tym momencie w naszym sklepie bikeinn, naszym rowerowy sklepie online. W bikeinn znajdziesz więcej produktów rowerowy marki Brooks england. Nie czekaj i ciesz się Brooks england B67 Aged - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment rowerowy.

Cechy Brooks england B67 Aged

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Yanlış Ürün

-

B67 old u sipariş etmiştik. Miód Gelen B67.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij