up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Brooks england

Brooks england B67 S Aged Kobieta Siodło

plus
  • Play videoBrooks england B67 S Aged Kobieta Siodło
  • Brooks england B67 S Aged Kobieta Siodło

Brooks England B67 S Aged Kobieta Siodło

Opis produktu Brooks england B67 S Aged Kobieta Siodło

Klasycznie powstały dla najwyższego komfortu, B67 i B67 S Aged są idealnym wszystkie rounders codziennego użytku turystycznego miasta lub w pozycji pionowej, a. Dzięki bardziej miękkiej skóry B67 i B67 S Aged są wygodne od dnia 1. Oni są najbardziej odpowiednie dla rowerzystów, którzy ustalają swoje kierownicę wyższe niż siodeł. Ogólnie rzecz biorąc, bardziej pionowo twoja postawa konna, szerszy i bardziej mocno wysklepione, siodełko należy wybrać.Dane techniczne:


Długość: 240mm.

Szerokość: 205mm.

Wysokość: 85mm.

Waga: 820g.


Zamawiaj Brooks england B67 S Aged Kobieta Siodło, korzystając z naszej oferty Części rowerowe i kolekcji Siodełka. Zapoznaj się z produktami rowerowy na bikeinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie rowerowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Siodełka w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie bikeinn!

Cechy Brooks england B67 S Aged Kobieta Siodło

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Cudowne, wygodne, dobrze wykonane.

-

pięknie wykonane siodło ze skóry na sprężynach. bardzo wygodny kształt. wygląda na to, że wystarczy mi na całe życie. dostawa szybka, bez problemów.

Wspaniałe siodło - od razu wygodne

-

Mam to samo siodełko na innym rowerze, ale chciałem mieć je w postarzanej skórze. Został wysłany szybko z powodu opóźnień związanych z COVID i jest pięknie wykonany i zapakowany. Jest idealny na moim nowym rowerze elektrycznym i przejechałem na nim dzisiaj 25 km. Wygodne od razu po wyjęciu z pudełka.

Idealny

-

Bardzo szybki i skuteczny. Produkt jest doskonały, a obsługa bardzo dobra

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up