up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Brooks england

Brooks england B67 S Kobieta Siodło

plus
  • Play videoBrooks england B67 S Kobieta Siodło
  • Brooks england B67 S Kobieta Siodło

Brooks England B67 S Kobieta Siodło

Opis produktu Brooks england B67 S Kobieta Siodło

B67 i B67 S to nowoczesne wersje B66 modeli, pierwszy biorące w katalogu 1927. Klasycznie tłumionej najwyższej wygody, B67 i B67 S wyposażone są w pojedyncze szyny do mocowania do nowoczesnych Micro Adjust filary bezpieczeństwa.Dane techniczne:


Długość: 240mm.

Szerokość: 205mm.

Wysokość: 85mm.

Waga: 810g.


Kupuj Brooks england B67 S Kobieta Siodło w najniższej cenie! Twój sklep online rowerowy, bikeinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Części rowerowe w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Brooks england B67 S Kobieta Siodło. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu rowerowy w świetnych cenach!

Cechy Brooks england B67 S Kobieta Siodło

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Czy wszystko w porządku

-

Brooksattel po prostu nie jest oferowany. To jest mój drugi! Dziękuję bardzo ML

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up