Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Brooks england

Brooks england B67 S Woman

  • Brooks england B67 S Woman
  • Brooks england B67 S Woman

Brooks England B67 S Woman

Opis produktu Brooks england B67 S Woman

B67 i B67 S to nowoczesne wersje B66 modeli, pierwszy biorące w katalogu 1927. Klasycznie tłumionej najwyższej wygody, B67 i B67 S wyposażone są w pojedyncze szyny do mocowania do nowoczesnych Micro Adjust filary bezpieczeństwa.Dane techniczne:


Długość: 240mm.

Szerokość: 205mm.

Wysokość: 85mm.

Waga: 810g.


Zamawiaj Brooks england B67 S Woman i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Brooks england B67 S Woman, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Brooks england B67 S Woman w magazynie w cenie 115.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Siodełka, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Brooks england B67 S Woman

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Czy wszystko w porządku

-

Brooksattel po prostu nie jest oferowany. To jest mój drugi! Dziękuję bardzo ML

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij