up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Brooks england

Brooks england Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L

plus
  • Play videoBrooks england Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L
  • Brooks england Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L

Brooks England Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L

Opis produktu Brooks england Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L

Pierwszym wyzwaniem została zaprojektowana i opatentowana w 1896 roku Ta torba narzędzie jest do montażu w tylnej części siodła pętli torby łożyska. Posiada klamry, że podczas mocowania worka do siodła, znajdują się w samej ładowni, zapewniając w ten sposób większy poziom bezpieczeństwa i pasek zabezpieczający urządzenie otacza narzędzia, za jej pośrednictwem, aby zapobiec ich grzechotanie podczas transportu.Dane techniczne:


Zewnętrzny


Szerokość: 175mm

Głębokość: 45mm

Wysokość: 78mm


Wewnętrzny


Szerokość: 168mm

Głębokość: 40mm

Wysokość: 70mm


Zamawiaj Brooks england Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Brooks england Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Brooks england Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L w magazynie w cenie 74.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Torby rowerowe, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Brooks england Challenge Small Torby Podróżne Na Rowery 0,5L

Pozycja światła
Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Torba na siodło brooks

-

Znakomity produkt. Nie mógłbym być bardziej zadowolony, ponieważ jest to w 100% produkt zgodny z reklamą, a czas dostawy do Australii był znakomity. Naprawdę nie spodziewałem się tego tak szybko, biorąc pod uwagę obecne okoliczności.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up