up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Brooks england

Brooks england Flyer S Kobieta Siodło

plus
  • Play videoBrooks england Flyer S Kobieta Siodło
  • Brooks england Flyer S Kobieta Siodło

Brooks England Flyer S Kobieta Siodło

Opis produktu Brooks england Flyer S Kobieta Siodło

Flyer i jego panie modelu Flyer S są klasycznie wysklepione siodełka długiej wędrówki na odległość i zwiedzania. Jest to bezpośrednio malejąco od Champion B66, pierwszy opisywany w katalogu 1927. Udostępnianie tych samych skórzane szczyty modeli B17, łączą komfort tych popularnych modeli z dodatkowym zawieszenia udzielonego przez dwóch tylnych sprężyn. Oba są dostępne z nitów rurkowych stalowych lub z ręcznie kute miedziane nity pod nazwami Flyer Special i wydruku S Special.Dane techniczne:


Długość: 242mm.

Szerokość: 176mm.

Wysokość: 86mm.

Waga: 800g.


Co sądzisz o Brooks england Flyer S Kobieta Siodło w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie rowerowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Brooks england. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Części rowerowe.

Cechy Brooks england Flyer S Kobieta Siodło

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up