Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Brooks england

Brooks england Flyer

  • Brooks england Flyer
  • Brooks england Flyer

Brooks England Flyer

Opis produktu Brooks england Flyer

Flyer i jego panie modelu Flyer S są klasycznie wysklepione siodełka długiej wędrówki na odległość i zwiedzania. Jest to bezpośrednio malejąco od Champion B66, pierwszy opisywany w katalogu 1927. Udostępnianie tych samych skórzane szczyty modeli B17, łączą komfort tych popularnych modeli z dodatkowym zawieszenia udzielonego przez dwóch tylnych sprężyn. Oba są dostępne z nitów rurkowych stalowych lub z ręcznie kute miedziane nity pod nazwami Flyer Special i wydruku S Special.



Dane techniczne:


Długość: 275mm.

Szerokość: 175mm.

Wysokość: 87mm.

Waga: 860g.


W tym momencie, Brooks england Flyer jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W bikeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Części rowerowe i w kategorii Siodełka. Posiadamy szeroki wybór Siodełka dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Brooks england Flyer

Recenzje klientów i pytania (9)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Przedmiot otrzymany na czas

-

Przedmiot otrzymano poprawnie. Brooks przez cały czas zachowywał swoją jakość. Kciuki w górę!

Doskonała jakość i wysyłka

-

Jakość wykonania Brooks Flyer jest na najwyższym poziomie! Instalacja i precyzyjne dostrojenie pozycji są łatwe, a wstępne testy jazdy na siodełku były bardzo wygodne. Wysyłka była doskonała, a system śledzenia działa prawie w czasie rzeczywistym.

Bonne qualite, wygodne

-

Bonne qualite, wygodne apres quelques 100 km.

Ulotka brooks england

-

najlepszy ze wszystkich

Harika

-

Hiç bir sorun yaşamadan teslim aldım.Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.Ürünün kalitesini anlatmaya gerek yok sanırım.

Do twojej wiadomości

-

Pudełko wyglądało na wgniecione i „używane”, naprzeciwko drugiego pudełka z mojego zamówienia (Ulotka). Poza tym, ale siodło ma niewielką różnicę kolorów z tyłu, poprzez regularne otwieranie i zamykanie pudełka (delikatnie ociera się o skórę). Mam wrażenie, że ten artykuł był modelem „showroomowym”, co zwykle nie jest prawdą. Moja ocena nie powinna być wyświetlana jako opinia. Chcę cię tylko poinformować i nie żałuj, że dostaniesz coś w zamian lub zwrócisz siodło. Mogę przesłać Ci zdjęcia pocztą, jeśli moje wrażenie nie jest jasno opisane. Moje drugie siodło jest najlepsze i zrobię najlepszą recenzję, którą z pewnością możesz opublikować.

Potoki jakości

-

Siodło Brooks to zawsze wygoda, styl, jakość wykonania ... Ulotka spełnia te wszystkie spekulacje. Bardzo wygodne W połączeniu z idealnym B17 dla każdego rowerzysty.

Warte każdego grosza

-

Wygodne od razu i przyjemne podczas długiej jazdy. jedynym powrotem na tym siodle jest waga, ale kogo to obchodzi? to wspaniały produkt.

Satysfakcja czy

-

wysyłkowej granicą Było niepokój po raz pierwszy, ale e-mail zgodnie z postępem przybył, był bardzo ulgę. Dzięki tobie, byliśmy w stanie umieścić na tanie ręki poszukiwanego towaru. Również chciałbym użyć.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij