Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Camelbak

Camelbak Franconia LR 24L

Camelbak Franconia LR 24L

  • Camelbak Franconia LR 24L
  • Camelbak Franconia LR 24L
  • Camelbak Franconia LR 24L
  • Camelbak Franconia LR 24L

Camelbak Franconia LR 24L

Opis produktu Camelbak Franconia LR 24L

Przeznaczony do technicznej, wszystkie wycieczki dnia, Frankonia LR jest naszym linii opakowanie lędźwiowego turystycznym, przeznaczony do przewożenia jednego dnia o wartości żywności, paliwa i sprzętu. Oto podły na zbiornikach lędźwiowych: przez przesunięcie masy wody do bioder, zapewniają stabilność, czego potrzeba, wodę chcesz i mobilność nie wiedziałam, że brakowało.

Frankonii jest również zaprojektowany, aby był fajny i uwodnione na wyczerpujących trasach górskich. Panel Air SuspensionTM powrotem zachowuje pakiet off plecach na dużą wentylacji oraz zapinane kieszenie na Waistbelt daje natychmiastowy dostęp do map lub barów. Jest to również łatwe do picia bez odrywania wzroku od szlaku: nowy zbiornik dostarcza więcej wody na łyk, a rura pułapki magnetyczne pozwala przystawki rurkę na miejsce bez grzebania.

Cechy:

Nowiutki Zbiornik Crux LR dostarcza 20% więcej wody za łykiem utrzymując ciężar umieszczony nisko na plecach, co przekłada się na większą stabilność w siodle i na szlaku

Zintegrowany kompresji Zbiornik cinches wodę mała część pleców oraz zmniejsza rozlewając jak pić

Zawieszenia pneumatyczne tylny panel z otwartej siatki utrzymuje pakiet off plecach dla maksymalnej wentylacji i przepływu powietrza

Magnetyczny tube pułapka utrzymuje rurkę bezpieczna i dostępna, gdy jej potrzebujesz

Wentylowany pas biodrowy z ładunkiem ma otwartą siatkę zmaksymalizowania oddychalności i zachować podstawowe informacje w zasięgu ręki

Stretch przelewowe zewnętrzne kieszenie na szybki dostęp i zapas

Trekking słup przywiązanie i narzędzia najwyższej pozwalają dołączyć i usunąć dodatkową przekładnię zewnątrz pakietu

Dane techniczne:

Hydration Pojemność: 3L / 100 uncji

Całkowita pojemność: 24L / 1450 cu w

Waga całkowita: 2 lbs 10 uncji / 1,2 kg (tylko opakowanie)

Wymiary: 53 x 29,5 x 31 cm / 20,9 x 11,6 x 12,2

Opieka:

Zestaw do sprzątania:

Zalecamy ocierając swój pakiet wilgotną ściereczką, aby usunąć brud. Jeżeli paczka jest bardzo brudna i wymaga głębszego czyszczenia moczyć w zimnej i ciepłej wodzie o bardzo łagodnym mydłem. Spłucz pakiet dokładnie chłodną wodą. Jeżeli pozostałości mydła pozostaje w materiale, gdyż może to spowodować mydliny w przypadku wystawienia na działanie wody lub potu.

Nie myć swój pakiet w pralce. Pralka może uszkodzić opakowanie ani nie wpływa na integralność tkaniny i łączników, i unieważnienie GOT zagwarantować swoją Bak ™.

CZYSZCZENIE ZBIORNIKA

Najlepszym sposobem, aby dbać o zbiorniku jest czysta i sucha go po każdym użyciu, zwłaszcza jeśli napełnić zbiornik z niczego innego niż woda. Jednakże, jeśli zbiornik nie jest czyszczony po każdym użyciu oraz odbarwienie lub pleśń rozwija:

Używać gorącej wody i Camelbak Cleaning Tablet. Albo użyć 2 łyżki sody oczyszczonej lub wybielacz zamiast CamelBak Cleaning Tab. Wymieszać wewnątrz zbiornika i podniesienie zbiornika powyżej rury i wielki kęs zaworu. Pinch zawór bite, umożliwiając rozwiązanie płynąć do rurki do napojów i wypełnić zawór ugryźć.

Niech Zbiornik i roztwór czyszczący siedzieć w zbiorniku i rurki do napojów przez około 30 minut.

Umyć zbiornik z ciepłą wodą i łagodnym mydłem. Pamiętaj, aby całkowicie spłukać roztwór czyszczący w zbiorniku i pić rurę przed użyciem ponownie. Można również użyć szczotki CamelBak z naszego zestawu czyszczącego szorować swój zbiornik i pić rurkę. Pędzle są najlepszym sposobem, aby upewnić się szorowanie wszystkich obszarach zbiornika w czystości.

Gdy zbiornik jest czysty, należy do wyschnięcia na noc, więc wilgoć nie wydostaje się na zewnątrz, co może powodować pleśń rośnie.

Te czynności sprawi, że zbiornik SAF


Kupuj swoje ulubione Torby modele i ciesz się rowerowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Camelbak Franconia LR 24L. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Camelbak Franconia LR 24L, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w rowerowy telefonicznie lub email.

Cechy Camelbak Franconia LR 24L

Płeć
Pojemność
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij