Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Campagnolo

Campagnolo Super Record Short Cage

  • Campagnolo Super Record Short Cage
  • Campagnolo Super Record Short Cage
  • Campagnolo Super Record Short Cage

Campagnolo Super Record Short Cage

Opis produktu Campagnolo Super Record Short Cage

Cechy: Aluminiowa śruba mocująca Górny i dolny korpus z włókna węglowego Płytka z włókna węglowego Równoległobok z włókna węglowego i wyjątkowa geometria Ultra Shift ™ Ceramiczne łożyska kulkowe Śruby mocujące koszyk aluminiowy Nowa górna część z geometrią HO (optymalizacja hydrauliczna) w ultralekkim technopolimerze wzmocnionym węglem Technologie światłowodowe: XPSS ™ Extreme Performance Shifting System USB ™ Ultra Smooth Bearings.

Dla systemów 2x10V.

Kompatybilny z kasetami 11 42T.Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Campagnolo Super Record Short Cage! Pomyśl o bikeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania rowerowy. bikeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Campagnolo. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Części rowerowe.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij