up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Cannondale

Cannondale C2 25.4X300 Mm W/Di2 Terminal

plus
  • Play videoCannondale C2 25.4X300 Mm W/Di2 Terminal
  • Cannondale C2 25.4X300 Mm W/Di2 Terminal

Cannondale C2 25.4X300 Mm W/Di2 Terminal

Opis produktu Cannondale C2 25.4X300 Mm W/Di2 Terminal

Byli namiętną gromadką.

Zawsze byłeś.

Nie tylko pasjonuje się budowaniem najlepszych, najbardziej innowacyjnych i wysokowydajnych produktów, ale także pasjonuje się robieniem wszystkiego, co w naszej mocy, aby stworzyć jak najlepsze wrażenia z jazdy na rowerze.

Po prostu, troszczymy się.

Dbamy o nasze produkty, dbamy o naszych klientów i dbamy o siebie nawzajem.

To proste, ale ważne oświadczenie przyniosło nam rzesze fanów na całym świecie.

Cztery dekady wciąż informuje nas o wszystkim, co robimy, każdego dnia.

Wałek z włókna węglowego zapewnia lepsze tłumienie drgań na drodze dla poprawy komfortu Niskoprofilowa głowica z podwójnym łbem oferuje nieskończoną regulację kąta siedzenia, dostępna z przesunięciem 15 mm, aby pomóc rowerzystom w precyzyjnym dopasowaniu do roweru Rozszerzony zacisk szynowy zmniejsza obciążenie szyn siodłowych i zapewnia solidny montaż siodeł i moc transfer.Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Cannondale C2 25.4X300 Mm W/Di2 Terminal! Pomyśl o bikeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania rowerowy. bikeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Cannondale. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Części rowerowe.

Cechy Cannondale C2 25.4X300 Mm W/Di2 Terminal

Kolor
Podróżować
Materiał
Rodzaj sztyc

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up