Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Cannondale

Cannondale Hunter

Cannondale Hunter

  • Cannondale Hunter
  • Cannondale Hunter
  • Cannondale Hunter
  • Cannondale Hunter

Cannondale Hunter

Opis produktu Cannondale Hunter

Nowy Hunter z Cannondale został zaprojektowany dla jeźdźca, który chce dobrze wentylowanego, lekkiego, a jednocześnie wytrzymałego kasku. Stworzony z myślą o szybkim zniżaniu i długich wspinaczkach technicznych, z dopasowanym krojem i nowoczesnym wyglądem. Jest to idealny kask dla jeźdźców z twardym rdzeniem, zawodników i tych, którzy chcą zwiedzić dalej z utartych szlaków.

EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Cannondale Hunter! Pomyśl o bikeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania rowerowy. bikeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Cannondale. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Ochrona.

Cechy Cannondale Hunter

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij