Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Castelli

Castelli Core Tri

  • Castelli Core Tri
  • Castelli Core Tri

Castelli Core Tri

Opis produktu Castelli Core Tri

CORE. WAŻNE TRI:


Te piece są kluczowe do tri stylem życia pracowity kawałki, które są gotowe do wyścigu w każdy weekend i przytrzymaj do całego sezonu. Weve włączone kluczowe cechy z naszej górze produktów liniowych, takich jak wyjątkowo wygodne KISS Air Tri pad siedzenia, aerodynamiczny kształt Free kieszeni i prędkości Hooks, aby zapobiec szczyt z jazdy nawet podczas kąpieli i bike.All te elementy mogą być w pełni sublimacji drukowane wyposażyć klub.


Z Castelli Core Tri można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Castelli i ich produkty do rowerowy, odwiedź naszą kategorię Odzież męska, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Castelli Core Tri

Rodzaje rękawów
Właściwości
Długość suwaka
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij