up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Castelli

Castelli Diluvio Długie Rękawiczki

plus
  • Play videoCastelli Diluvio Długie Rękawiczki
  • Castelli Diluvio Długie Rękawiczki

Castelli Diluvio Długie Rękawiczki

Opis produktu Castelli Diluvio Długie Rękawiczki

Trzymając ręce ciepłe w zimnych i wilgotnych mogą wydawać się trudne. Na szczęście dla nurków, surferów i tych z nas, którzy nie chcą zejść z roweru, kiedy pogoda staje się nieprzyjemny, mamy neopren.


Wykonany z neoprenu o grubości trzech milimetrów z thermosealed szwach zachować się wiatr i wodę. Pociągnij na Diluvios przed wskoczyć na siodło i udać się w warunkach zimnych i wilgotnych.Cechy:


Neopren izolacji, aby ręce miły i ciepły


Nie poślizgu chwytak na dłoni


Rozszerzone mankiet neoprenowy zachować się wiatr i deszcz


Zamawiaj Castelli Diluvio Długie Rękawiczki i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Castelli Diluvio Długie Rękawiczki, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Castelli Diluvio Długie Rękawiczki w magazynie w cenie 24.49 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Rękawice, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Castelli Diluvio Długie Rękawiczki

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Castelli diluvio rękawica

-

Bardzo dobre i wygodne rękawiczki. Ze względu na materiał, mam znaleźć że się spocony w środku.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up