up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Castelli

Castelli Diluvio Greef Karga

plus
  • Play videoCastelli Diluvio Greef Karga
  • Castelli Diluvio Greef Karga

Castelli Diluvio Greef Karga

Opis produktu Castelli Diluvio Greef Karga

Trzymając ręce ciepłe w zimnych i wilgotnych mogą wydawać się trudne. Na szczęście dla nurków, surferów i tych z nas, którzy nie chcą zejść z roweru, kiedy pogoda staje się nieprzyjemny, mamy neopren.


Wykonany z neoprenu o grubości trzech milimetrów z thermosealed szwach zachować się wiatr i wodę. Pociągnij na Diluvios przed wskoczyć na siodło i udać się w warunkach zimnych i wilgotnych.Cechy:


Neopren izolacji, aby ręce miły i ciepły


Nie poślizgu chwytak na dłoni


Rozszerzone mankiet neoprenowy zachować się wiatr i deszcz


Jeśli szukasz dobrej jakości Rękawice artykułów, to nasza oferta Rękawice z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Castelli Diluvio Greef Karga, w cenie 24.49 $. bikeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt rowerowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Castelli Diluvio Greef Karga, dopasujemy cenę!

Cechy Castelli Diluvio Greef Karga

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up