Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Castelli

Castelli Estremo

Castelli Estremo

Castelli Estremo

  • Castelli Estremo
  • Castelli Estremo
  • Castelli Estremo
  • Castelli Estremo

Castelli Estremo

Opis produktu Castelli Estremo

Estremo rękawic został zaprojektowany do najzimniejszych warunkach idealnych do niskich temperatur i złej pogody.


Wykonana z wiatroszczelnego materiału Windstopper X Szybka materiału połączonego z wełnisty na dłoni, pokryte silikonem tekstury dla lepszej przyczepności i trwałości. Dowód, że bierzemy ostrą jazdę zimą poważnie.Cechy:


Ale nasza pogoda najcieplejsza rękawice zimno


Windstopper x szybki tkaniny na rękę dla całkowitej ochrony przed wiatrem


Polar wkładka do zimnej ochrony


Ton w ton wytłoczone logo z tyłu skorpiona


Druk na dłoni silikonowe dla lepszej przyczepności


Wysoki mankiet z neoprenu, zapinane na rzep


Pre zakrzywionej konstrukcji


Microsuede Panel kciuk


Zamierzasz kupić Castelli Estremo? Wszystkie produkty Castelli mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Castelli Estremo i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów rowerowy.

Cechy Castelli Estremo

Recenzje klientów i pytania (12)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Więcej niż warte swojej ceny

-

Próbowałem już kilku rękawic na rowerze i zawsze mam zimne dłonie i często cierpię z powodu martwych palców, choć nie tylko z powodu noszenia ciepłych rękawiczek. Teraz mogłem spróbować tylko dwa razy. Pierwszy raz na moim skuterze z prędkością ponad 50 km na godzinę i można powiedzieć, że nie wiał wiatr. Był już bardzo pozytywny! Dzisiaj przetestowałem je na moim rowerze, są bardzo dobre, elastyczne, można je łatwo zmienić. Ponieważ było 9 °, nie mogłem odczuwać zimna, czy nie, ale z doświadczenia wiem, że przy tak silnym wietrze jak dzisiaj nie miałbym i tak moich poprzednich rękawiczek, a teraz moje ręce świeciły, nawet prawie zbyt ciepło, bardzo zadowolony! Rozmiar jest normalny, zawsze kupuję S i zrobiłem to teraz. Więc dla mnie są więcej niż warte swoich pieniędzy!

Ciepłe rękawiczki

-

Moje palce bardzo szybko stają się zimne, ale te rękawice naprawdę dobrze się nadają. Najlepsze rękawice do palców, które próbowałem do tej pory. Jest to niewątpliwie coś związanego z bieganiem 5 cm w dół nadgarstka na całej długości. To jest coś, co należy wziąć pod uwagę, ponieważ wszystkie moje pozostałe warstwy ubrania również ... więc jest dużo emocji związanych z tym miejscem. Jeżdżę na trasach do 25 km w deszczu, w stopniach od 5 do -5. i utrzymują wodę na zewnątrz. nie próbowałem ich jeszcze na wietrze. Kiedy pogoda osiąga ponad 5 stopni, stają się zbyt gorące, aby prowadzić ciężką jazdę na MTB. Ponieważ przedtem nie miałem gorących palców w mrozie, mogę ich gorąco polecić.

Świetny produkt

-

Produkt dobrej jakości specyficzny dla okresu zimowego

Castelli estremo rękawica

-

Idealna waga idealny ciepło na zimę

Cenne produkty

-

Drogie, ale cenne rękawiczki. Najkorzystniejszy rękawiczkę.

Dobry

-

Dobrej jakości, ciepły, wiatroodporny najlepszy wybór

Rękawice castelii

-

Świetne długie oczekiwanie produktu

Vastelli rękawiczki

-

Dobre rękawice do bardzo niskich, bardzo dobre wykończenie, idealne czego szukałem

Prace naruszono

-

Dobre rękawiczki. Jednak nawet w 1 degrees'm zawsze zimne otwory na rękawice niech przechodzą zbyt zimno. Oni nie usuwać! , Dla pary rękawiczek zwanych najgorętszy i drogie marki jestem bardzo rozczarowany i jeszcze na moim głodem. Polecam!

Doskonały

-

Doskonałe rękawice w sezonie zimowym. Są idealne w temperaturach od -5 do 8 stopni. Najniższa cena internet i przesyłka była na czas.

Gwarancja!

-

Produkt doskonale nadaje się do wielkiego chłodu, zamki gwarancyjnych. Szybkość i stopień nasilenia strona, która je sprzedaje! Nadzwyczaj godne polecenia !!!

Doskonałe rękawice

-

Jestem szczerze motero i kupiłem jechać na rowerze, moje doświadczenie jest bardzo zadowalający, ponieważ osiągane są duże prędkości motocykla, jeździć można przejść do -5 ° C, ale na rowerze około 5 ° C, w niskiej zimny wiatr powietrza i kiedy 1 godzina rozpoczęcia zauważyć zimno w jego ręki, obszar, w którym mieszkam jest ciepły i zimą jest krótki, więc jestem zadowolony z tych rękawic, ponieważ są one Comodisimos.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij