Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Castelli

Castelli Free Aero Race 4

Castelli Free Aero Race 4

  • Castelli Free Aero Race 4
  • Castelli Free Aero Race 4
  • Castelli Free Aero Race 4

Castelli Free Aero Race 4

Opis produktu Castelli Free Aero Race 4

Zazwyczaj nasze damskie ubrania są projektowane od podstaw dla kobiet. Jednak Free Aero 4 W Bibshort jest zaprojektowany od podstaw do wyścigów. Ten konkretny cel prowadzi nas do nieco minimalistycznej konstrukcji, ale stworzonej z myślą o aerodynamice, a także komforcie, ponieważ wyścigi wymagają długich godzin w siodle, zarówno podczas treningu, jak iw dniu wyścigu, co skutkuje jednym z naszych najwygodniejszych szortów.

Free Aero 4 W Bibshort stanowi znaczącą ewolucję w porównaniu z zeszłorocznym modelem, naszym najlepiej sprzedającym się filmem w historii. Jest nowy chwytak do nóg, który wciąż ma płaską, surową krawędź, ale teraz ma pionowe silikonowe paski, które utrzymują go na miejscu bez ograniczania rozciągania. Nowa tkanina pozwala na lepszą jakość druku dla niestandardowej produkcji zespołu, podobnie jak Team Sky będzie używany w 2019 roku.

Zaktualizowaliśmy szwy, aby poprawić dopasowanie i nadać krótszy wygląd jeszcze lepiej na ciele. Zaprojektowaliśmy paski na szelkach z nowymi materiałami i konstrukcją, dzięki czemu pozostają chłodniejsze, bardziej płaskie i bardziej wytrzymałe. Nowy Free Aero 4 W Bibshort otrzymuje również zaktualizowaną podkładkę siedziska Progetto X2 Air Seamless z najdelikatniejszą tkaniną powierzchniową, jaką kiedykolwiek poczułeś w podkładce.

Funkcje:

Tkanina Vortex z wgłębieniami na nogawkach zapewnia aerodynamikę

Tkanina Forza na nogawkach wewnętrznych z 38% zawartością Lycry® zapewnia idealne dopasowanie

Pasiasta siateczkowa konstrukcja z płaskim pasem zapewnia chłód

Giro4 łapka elastyczna zapewnia lepszą przyczepność na większej powierzchni

Konstrukcja Doppio V z przodu dla zwiększenia komfortu

Szwy płaskie

Progetto X2 Air Seamless Donna Specjalna podkładka do siedzenia dla kobiet

Dane techniczne:

Waga: 156g

Technologia:

ROSSO CORSA:

Nasza etykieta Rosso Corsa jest stosowana tylko do produktów najwyższego poziomu, które tworzymy. Każda nić i włókno, każda krzywa i kontur mają obsesję. Rosso Corsa stanowi kategoryczny przełom w innowacjach rowerowych i skrupulatnym kunsztowaniu, jakiego oczekujesz od odzieży poprawiającej wydajność Castelli.


W bikeinn, pokazujemy całą charakterystykę Castelli Free Aero Race 4. W rowerowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Castelli Free Aero Race 4. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Castelli Free Aero Race 4 i korzystaj z naszych ofert rowerowy sprzętu.

Cechy Castelli Free Aero Race 4

Właściwości
Długość
Bezrękawniki
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Ładny kolor

-

Coś innego niż czarny, piękny niebieski stalowy kolor. Bardziej przyjazny na lato. Usiądź jak rękawiczka. Nie mogę się doczekać kolarskich spodenek pogodowych.

Bardzo dobre szorty

-

Szorty na szelkach bardzo dobrej jakości. Wygodna skóra zamszowa do długotrwałych wycieczek

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij