up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Castelli

Castelli Pave Kamizelka Elektryczna

plus
  • 360Castelli Pave Kamizelka Elektryczna
  • Play videoCastelli Pave Kamizelka Elektryczna
  • Castelli Pave Kamizelka Elektryczna

Castelli Pave Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Castelli Pave Kamizelka Elektryczna

Kurtka Pave to wodoodporna kurtka szosowa, która zapewnia aerodynamiczne dopasowanie i wodoodporność.

Odzież rowerowa jest wykonana z ekskluzywnej ultralekkiej tkaniny eVent, ma elastyczne panele, które poprawiają dopasowanie odzieży sportowej do ciała, oraz elastyczny pas w talii, który utrzymuje wiatrówkę na miejscu.

Ta odzież męska ma zamek błyskawiczny YKK Vislon z przodu, który płynnie przesuwa się, aby otwierać i zamykać. Model ma panele odblaskowe z przodu iz tyłu, które poprawiają widoczność w warunkach słabego oświetlenia naturalnego. Część z tyłu jest dłuższa, aby chronić cię przed rozpryskami z kół. Kurtka nie zawiera kaptura. Ta kurtka jest ćwiczeniem w zmniejszaniu kurtki przeciwdeszczowej do minimum. Musisz tkaniny o wysokiej wydajności, więc pracowaliśmy z wydarzeniem, aby uzyskać jaśniejszą wersję tego, co oni są już dostarczanie do niektórych zespołów WorldTour. Tniemy go blisko ciała, aby zminimalizować trzepotanie tkaniny i poprawić aerodynamikę. Potem klejone szwy, aby w pełni wodoodporne i dał wodoodporny zamek błyskawiczny YKK z. Potem zatrzymał się.Cechy:


Ekskluzywne wydarzenie ultralight mikrofibry tkaniny

Szew zewnętrzny taping do całkowitej wodoodporna konstrukcja

Wodoodporny zamek błyskawiczny YKK Vislon

Silikonowy chwytak elastyczna w pasie

Bardzo długi ogon z odblaskowe wykończenia do 360 ° widoczności

Minimalistyczna konstrukcja tak łatwo mieści się w kieszeni koszulkiDane techniczne:


Waga: 189g


Kochasz rowerowy? Kupuj Castelli Pave Kamizelka Elektryczna i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Castelli. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Odzież męska we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania rowerowy, modele Kurtki zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Castelli Pave Kamizelka Elektryczna

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Wodoodporna i bardzo oddychająca

-

Testowany podczas silnej burzy bardzo dobrze się trzymał! Ma również doskonałą oddychalność. Naprawdę dobry produkt.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up