Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Castelli

Castelli Polare 2

Castelli Polare 2

Castelli Polare 2

Castelli Polare 2

Castelli Polare 2

  • Castelli Polare 2
  • Castelli Polare 2
  • Castelli Polare 2
  • Castelli Polare 2
  • Castelli Polare 2
  • Castelli Polare 2
  • Castelli Polare 2

Castelli Polare 2

Opis produktu Castelli Polare 2

Polare Due Bibtight to męskie spodenki Castelli . Model wykonany jest z paneli Thermoflex Core2, które ułatwiają ruchy, a także są przydatne do kontroli wilgotności.

Górna odzież sportowa dla rowerów górskich zawiera bandany Kiss Air po każdej stronie, aby poprawić wsparcie i komfort, jednocześnie redukując wibracje. Dzięki tej odzieży nie będziesz mieć problemów, ponieważ nie ma szwów, które powodują tarcie.

Aby poprawić identyfikację na szlakach w słabym świetle słonecznym, ten model zawiera odblaskowe logo Castelli na nodze, aby ułatwić identyfikację. Wersja ma zamek na kostce z odblaskową lamówką. Jego średnia waga wynosi 350 gramów i jest dostępna w różnych kolorach.

To jest nasze najcieplejsze ciasny dla twardzieli, którzy nie pozwalają trochę zimno zachować je w domu. Nasz najcieplejszy tkaniny Windstopper obejmuje cały przód mocno i nawet okłady po bokach ud dla dodatkowej ochrony.


Thermoflex na plecach pozwala nam budować w znanej Castelli dopasowanie. Mamy przechowywane paski na szelkach do minimum, tak aby można warstwę górną część ciała dokładnie tak, jak chcesz, bez niepożądanej warstwy termicznej obejmujące żołądek.Dane techniczne:


- Pełna Windstopper X-Fast 2 z przodu dla całkowitej ochrony przed wiatrem


- Ze względu Thermoflex powrotem do rdzenia odcinku, z ocieplana wewnątrz


- KISS3 pad siedzenia daje dużą amortyzację bez nadmiernego luzem


- Botki z odblaskowe zamki


Korzystaj z naszych ofert dla Castelli Polare 2. W twoim sklepie online rowerowy, w bikeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem rowerowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie rowerowy i znaleźć produkty marki Castelli w najlepszej cenie.

Cechy Castelli Polare 2

Właściwości
Długość
Bezrękawniki
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij