Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Castelli

Castelli Socks Rosso Corsa 9cm

  • Castelli Socks Rosso Corsa 9cm
  • Castelli Socks Rosso Corsa 9cm

Castelli Socks Rosso Corsa 9cm

Opis produktu Castelli Socks Rosso Corsa 9cm

Czy próbowałeś skarpetki Rosso Corsa i pomyślałem sobie: "To są wielkie skarpety, ale szkoda, że ​​były tylko trochę wyższy." Cóż, teraz można dostać te same wspaniałe znaleźć w standardowych skarpetek wysokości cechy, ale w nieco wyższy wersji.


Te skarpety mają 9cm mankiet. Poza tym, że mają te same wspaniałe cechy, jak siatki włókien antybakteryjnych, chłodzenia i doskonałe dopasowanie. Więc chwycić parę wysokich skarpetek do mankietów, aby dodać do swojej garderoby.


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Castelli Socks Rosso Corsa 9cm! Pomyśl o bikeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania rowerowy. bikeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Castelli. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Odzież męska.

Cechy Castelli Socks Rosso Corsa 9cm

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij