Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Castelli

Castelli Vela

Castelli Vela

  • Castelli Vela
  • Castelli Vela
  • Castelli Vela

Castelli Vela

Opis produktu Castelli Vela

Vela to kamizelka sportowa, idealna do jazdy na rowerze szosowym, ponieważ jej waga jest bardzo lekka. Model ten należy do linii Castelli i jest wykonany z tkaniny Dyneema, która działa jak wiatrówka, a także utrzymuje wilgoć z dala od skóry.

Aby poprawić wsparcie, z tyłu ta kamizelka rowerowa ma panele DWR, które pomagają dopasować odzież do twojego ciała. Z przodu odzież sportowa ma pełny zamek błyskawiczny Vislon z klapą przeciwwiatrową, która przesuwa się płynnie w celu otwarcia i zamknięcia.

Wśród nowych funkcji znajdują się paski odblaskowe, które poprawiają widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Możesz przechowywać tę kamizelkę w tylnej kieszeni koszulki, ponieważ zajmuje ona bardzo mało miejsca

Dyneema® Sailcloth Front jest wiatroszczelna i wodoodporna.

Dwur wykonczone tkane wkladki do oddychania woda Oddychalnosc.

Ykk® Vislon® Zipper ulatwiajacy otwieranie i zamykanie.

Odklada Do Prawie Nothi.Kochasz rowerowy? Kupuj Castelli Vela i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Castelli. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Odzież męska we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania rowerowy, modele Kamizelki zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wielki produkt

-

Wielki ciepło i komfort z bardzo cienkiej, łatwej do czyszczenia Gilet.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij