Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Castelli

Castelli Velocissimo 4

Castelli Velocissimo 4

  • Castelli Velocissimo 4
  • Castelli Velocissimo 4
  • Castelli Velocissimo 4
  • Castelli Velocissimo 4

Castelli Velocissimo 4

Opis produktu Castelli Velocissimo 4

Velocissimo 4 to męska culotte do jazdy na rowerze szosowym . Ta wersja zapewnia ciepło potrzebne do radzenia sobie z niskimi temperaturami na zewnątrz. Ponadto tkanina Thermoflex zapewnia niezbędny odcinek, aby promować swobodę ruchów.

Aby zwiększyć ciepło ciała, odzież rowerowa ma zamki u dołu. Możesz je otworzyć, aby umożliwić dodatkową wentylację lub zamknąć, aby utrzymać ciepło.

Odzież dla rowerzystów zawiera materiał siatkowy, który przepuszcza powietrze, utrzymując suchą i świeżą skórę. Ponadto ma odblaskowe detale, które poprawiają widoczność w warunkach słabego oświetlenia. W kroku znajduje się podkładka, która poprawia samopoczucie, szczególnie na długich trasach. Nie ma górnych pasm.

Funkcje:

Materiał Thermoflex zapewnia ciepło i wygodę

Poduszka na siedzisko KISS Air2 zapewnia komfort przez cały dzień

Siatkowe paski na szelkach zapewniają oddychalność

Odblaskowe zakończenie nogawki z zamkiem na kostce

Dane techniczne:

6 ° 12 ° C / 43 ° 53 ° F

Waga: 288g


Zamawiaj Castelli Velocissimo 4 i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Castelli Velocissimo 4, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Castelli Velocissimo 4 w magazynie w cenie 126.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Kombinezon, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Castelli Velocissimo 4

Właściwości
Długość
Bezrękawniki
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Produkt jest świetny

-

dobrze

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij