Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Chaoyang

Chaoyang Inner Tube AV Sealant 48 mm

  • Chaoyang Inner Tube AV Sealant 48 mm
  • Chaoyang Inner Tube AV Sealant 48 mm

Chaoyang Inner Tube AV Sealant 48 mm

Opis produktu Chaoyang Inner Tube AV Sealant 48 mm

Cechy:
Samouszczelnienie
Bardzo wysokiej jakości dętki wypełnione szczeliwem, zapobiegają spłaszczaniu poprzez natychmiastowe uszczelnianie przebić w obszarze bieżnika opony.
Dane techniczne:
Grubość 0,9 mm


Odkryj pełną gamę produktów rowerowy od Chaoyang, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W bikeinn, twoim sklepie online rowerowy kupisz najwyższej jakości Chaoyang Inner Tube AV Sealant 48 mm do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Chaoyang Inner Tube AV Sealant 48 mm

Valve type
Średnica koła
Użycie

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Chaoyang dętka uszczelniająca 48 mm 29x2,50-3,00 (7,99 €)

-

Wszystko jest idealne do dostawy i montażu, ale wciąż muszę spróbować podczas jazdy. Świetny sprzedawca 1000 na zalecenie. Dziękuję

Ebike

-

dobra cena. trudno znaleźć kamery tak szerokie (2.5 3.0) z żelem do nakłuwania - pamiętaj, że zawór jest „typu samochodu”

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij