Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Chaoyang

Chaoyang Standard 80 mm

  • Chaoyang Standard 80 mm
  • Chaoyang Standard 80 mm

Chaoyang Standard 80 mm

Opis produktu Chaoyang Standard 80 mm

Funkcje:

Optymalna wydajność zatrzymywania powietrza, ochrona przed zamarzaniem, odporność na ciepło

Całość wykonana z kauczuku butylowego, doskonałe wydłużenie przy rozciąganiu

Lekkie i trwałe rury wyścigowe

Dane techniczne:

GRUBOŚĆ 0,90 MM

0,90 mm w cieniu


Jeśli szukasz Chaoyang Standard 80 mm, masz szczęście. W sklepie rowerowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w bikeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Koła i opony. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Dętki dla wielu aktywności. Dętki zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Jest wada

-

Jedyną wadą jest zawór, gdyż nie posiada on podkładki uszczelniającej z obręczą ani gwintu do uszczelnienia zaworu pompy

Jeden z nich był perforowany. wada fabryczna.

-

Jeden z nich miał małą perforację. Jeździłem nimi w nocy i następnego dnia przed wyjazdem stwierdziłem, że przednie koło jest przebite. Próbowałem umieścić łatkę, ale nie może tego znieść. Mam nadzieję, że BikeInn wysyła mi kolejny w uzupełnieniu bez opłat. Byłoby dobrze.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij