up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Grand Prix 4 Season Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoContinental Grand Prix 4 Season Zamek Błyskawiczny
  • Continental Grand Prix 4 Season Zamek Błyskawiczny

Continental Grand Prix 4 Season Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Continental Grand Prix 4 Season Zamek Błyskawiczny

Solidna opona sezon z ochroną obaw przebicie i najlepszej żywotności

Solidna towarzyszem dla turystyki i szkolenia; robi unikać słońca lub deszczu

Doskonała ochrona na przebicie dzięki podwójnej Vectran wkładki zabezpieczające na przebicie

Doskonała przyczepność i trwałość oraz solidnością DuraSkin ochrony bocznej

Technologia:

Benchmark w ochronie na przebicie:

Vectran jest syntetycznie high tech włókna z naturalnego modelu. Jak pajęczyny, Vectran to płynny polimer krystaliczny (LCP). Vectran jest łączona z ciekłego polimeru Vectra roztopionym i przetwarzane dalej do multi nici nici. Jedwabny pająk jak Vectran ™ ma ogromną odporność na rozdarcie przy bardzo niskiej wadze: dokładnie prawo własności do przetwarzania do premii Continental opony roweru jako wkładki zabezpieczające na przebicie. Vectran Breaker jest lżejsze, bardziej elastyczne i bardziej skutecznie chroni przed przecięciem niż porównywalnej wyłącznika nylonu. Vectran Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.

DuraSkin:

Toczyć z ciosów:

Opony o DuraSkin ochrony bocznej muszą być w stanie toczyć z ciosów. Są one używane w najtrudniejszych warunkach. Na rowerach komunikatorów, opony poślizg wzdłuż krawężników; na rowerach Touring, przekraczania kontynenty, bez noszenia się. W wyścigów rowerowych, muszą znosić trudne testy, takie jak Paris Roubaix. Wysoka jakość tkaniny poliamidu chroni obudowę opon przed najgorszych warunkach. Opony te wyróżniają się swoimi brązowymi ścianami bocznymi.


W bikeinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla rowerowy, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Continental Grand Prix 4 Season Zamek Błyskawiczny? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w bikeinn w katalogu Koła i opony i kategorii Opony oferujemy produkty rowerowy, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Continental Grand Prix 4 Season Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Idealny

-

Doskonała opona firmy Continetal. Dziękuję Bikeinn.

Kontynentalne

-

Bardzo dobra opona na suche i mokre, polecam wszystkim ...

Bardzo dobry produkt

-

Świetnie

Absolutnie doskonały

-

Świetna opona - używane do dojazdów do pracy, wkd jazda itp. Nigdy problem. Zawsze lubię mieć zapasowe i za te pieniądze, ukraść.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up