up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Grand Prix Foldable Road Tyre

plus
  • Play videoContinental Grand Prix Foldable Road Tyre
  • Continental Grand Prix Foldable Road Tyre

Continental Grand Prix Foldable Road Tyre

Opis produktu Continental Grand Prix Foldable Road Tyre

Dostroić swój rower szosowy do szybkiego, zwinnego i trzymającego się drogi postępowania,

Aerodynamiczny, zwinny przedniej opony w połączeniu z trzymającego się drogi i wygodne tylnej opony

Doskonała ochrona na przebicie dzięki wkładce Vectran ochrony przebicie

Doskonała przyczepność, wysoka i skuteczny przebieg toczenia dzięki BlackChili związku

Dane techniczne:

BlackChili:

Nowy związek między uchwytem i oporu toczenia: Ta unikalna mieszanka gumowa bieżnika, który jest wytwarzany tylko w naszej niemieckiej fabryce zrewolucjonizował opony rowerowe. BlackChili Związek zwiększa opór toczenia o 26% i stanowi 30% większą przyczepność niż aktywowane opony compounds.Premium krzemionkowy z BlackChili związku również zaimponować z wyższym przebiegu i w przeciwieństwie do wielu wielu związków, zapewnić stałą jazdę od pierwszego do ostatniego kilometra.

Vectran:

Benchmark w ochronie przebicie: Vectran jest syntetycznie high tech włókna z naturalnego modelu. Jak pajęczyny, Vectran to płynny polimer krystaliczny (LCP). Vectran jest łączona z ciekłego polimeru Vectra roztopionym i przetwarzane dalej do multi nici nici. Jedwabny pająk jak Vectranu ma ogromną odporność na rozdarcie przy bardzo niskiej wadze: dokładnie prawo własności do przetwarzania do premii Continental opony roweru jako wkładki zabezpieczające na przebicie. Vectran Breaker jest lżejsze, bardziej elastyczne i bardziej skutecznie chroni przed przecięciem niż porównywalnej wyłącznika nylonu. Vectran Breaker nie ma negatywnego wpływu na opory toczenia

TPS: Pionierskie opona przednia i tylna System opon do wyścigów drogowych z systemem TirePositioning, ostatni trochę z tego, co jest obecnie technicznie możliwe została wykorzystana. Motorcyclists znane od dawna: Różne wymagania są wykonane na przedniej opony, niż na jej tylnej odpowiednik. Im węższy przednia opona zapewnia zmniejszony opór powietrza i lepszą obsługę. Zoptymalizowane adhezję mieszanka bieżnika dostarcza niezbędną przyczepność na mokrych zakrętach szczególnie. Szeroka tylna opona oferuje lepszą przyczepność dzięki większej powierzchni kontaktu, a jednocześnie większy komfort. Dzięki szybkiemu toczenia, zoptymalizowanej mieszanki bieżnika oraz większej powierzchni styku na tylnej opony, zużycie zmniejsza się. Rezultatem jest pionierska opona przednia i tylna System opon do wyścigów drogowych; można znaleźć w naszej połączeniu GP ataku i siły. - Nowe od 2013: Pierwsze rurach wyposażone system TPS!


Z Continental Grand Prix Foldable Road Tyre można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Continental i ich produkty do rowerowy, odwiedź naszą kategorię Koła i opony, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Continental Grand Prix Foldable Road Tyre

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up