up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Speedking 2 Race Sport 27.5´´ Malinowe Chrupki

plus
  • Play videoContinental Speedking 2 Race Sport 27.5´´ Malinowe Chrupki
  • Continental Speedking 2 Race Sport 27.5´´ Malinowe Chrupki

Continental Speedking 2 Race Sport 27.5´´ Malinowe Chrupki

Opis produktu Continental Speedking 2 Race Sport 27.5´´ Malinowe Chrupki

The King of the World Cup XC.

Ci, którzy znają tor XC w Offenburg wiem dlaczego SpeedKing został opracowany. Twardy, suchy teren, gdzie liczy się tylko jedna rzecz: Prędkość.

Pół śliski profil zapewnia minimalne opory toczenia i wagę. Słabo podniesione zewnętrzne występy zapewniają wystarczającą przyczepność do utrzymania wysokiej prędkości przy pokonywaniu zakrętów i Centralny obszar składa się z płaskich występów w kształcie klina, który, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego oporu toczenia, nadal mają napęd, gdy są potrzebne.

Duży 2,2 RaceSport karkas zapewnia niezawodną ochronę na przebicie podczas wyścigów i może być prowadzony przy niższym ciśnieniu powietrza.

Ekstremalne właściwości tej opony mają swoją cenę: Dolny przebieg i ograniczać przyczepność na mokrej nawierzchni, o pedigreed racer Handmade in Germany !.

Dane techniczne:

King of the World Cup XC

Nowo opracowany dla suchej i hardpacked szybkich kursów

RaceSport obudowa dla poważnych zawodników XC

Waga: 430g


Czy znasz wszystkie funkcje Continental Speedking 2 Race Sport 27.5´´ Malinowe Chrupki? Na bikeinn wybieramy najlepsze produkty rowerowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Koła i opony, naszą kompletną kolekcję Opony. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Continental, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów rowerowy!

Cechy Continental Speedking 2 Race Sport 27.5´´ Malinowe Chrupki

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Komentarz

-

Otrzymane super szybko. Jeszcze nie zainstalowany. Wygląda dobrze, też bardzo lekki. Dziękuję bikeinn

Jakość cicha opona

-

Rowery szosowe, które tam były.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up