up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Malinowe Chrupki

plus
  • Play videoContinental Speedking 2 Race Sport 29´´ Malinowe Chrupki
  • Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Malinowe Chrupki

Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Malinowe Chrupki

Opis produktu Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Malinowe Chrupki

Król XC Pucharu Świata.

Ci, którzy znają tor XC w Offenburg wiem dlaczego SpeedKing został opracowany. Twardy, suchy teren, gdzie liczy się tylko jedną rzeczą: Prędkość.

Pół śliski profil zapewnia minimalny opór toczenia i wagę. Lekko wypukłe zewnętrzne występy zapewniają wystarczającą przyczepność do utrzymania wysokiej prędkości przy pokonywaniu zakrętów i Centralny obszar składa się z płaskich występów w kształcie klina, który, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego oporu toczenia, nadal mają napęd, gdy są potrzebne.

Duży 2.2 RaceSport karkas zapewnia niezawodną ochronę przebicie, gdy wyścigi i może być prowadzony przy niższym ciśnieniu powietrza.

Ekstremalne właściwości tej opony mają swoją cenę: Dolna przebieg i ograniczać przyczepność na mokrej nawierzchni, A pedigreed racer Handmade w Niemczech !.

Dane techniczne:

King of the World Cup XC

Nowo opracowany dla suchej i hardpacked szybkich kursów

RaceSport obudowa dla poważnych zawodników XC

Waga: 465 g


Czy szukasz produktów rowerowy marki Continental? Na bikeinn, w sklepie online rowerowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów rowerowy, m.in Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Malinowe Chrupki. W tym momencie Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Malinowe Chrupki jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla rowerowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Continental Speedking 2 Race Sport 29´´ Malinowe Chrupki

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bębnowy wysokiej jakości!

-

Dobra cena. Nadaje się do asfaltu w każdych warunkach pogodowych, a tylko na suchej polnej drodze lub żwir drogi.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up