up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Supersport Plus Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoContinental Supersport Plus Zamek Błyskawiczny
  • Continental Supersport Plus Zamek Błyskawiczny

Continental Supersport Plus Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Continental Supersport Plus Zamek Błyskawiczny

Posłańców Dojeżdżających Hardcore i Fixie Riders

Supersport rodowód jest długoletnie w zakresie Contienntal, jako model dostarczania długi przebieg i niesamowitą odporność na przebicie.

Pożyczanie sprawdzony wzór bieżnika z czcigodnego Grand Prix The Supersport PLUS posiada teraz nasz pas wyłącznika Plus, grubą warstwą elastomeru pod bieżnikiem, aby zapewnić doskonałą ochronę przebicie

Wytrzymała, gumowa obudowa o grubości ekstra zapewnia dodatkową wytrzymałość ścian bocznych, natomiast dodany materiał bieżnika określa żywotność opony, jak żaden inny.

Dane techniczne:

Gdy unikanie przebicia jest jedynym wymogiem

Miękkie elastomeru PLUS pas pod bieżnikiem

Ciernie, szkło i inne zanieczyszczenia są odepchnął a nie przenikając przez


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w bikeinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach rowerowy. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Opony, produktów Continental. Dowiedz się więcej o produktach rowerowy. Continental Supersport Plus Zamek Błyskawiczny zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Continental Supersport Plus Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up