up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Tubular Competition Tubular Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoContinental Tubular Competition Tubular Zamek Błyskawiczny
  • Continental Tubular Competition Tubular Zamek Błyskawiczny

Continental Tubular Competition Tubular Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Continental Tubular Competition Tubular Zamek Błyskawiczny

Idealne połączenie komfortu, ochrony przebicie i niskim oporze toczenia

Idealne wszystkie okrągłe z ProTour sprawdzonej konstrukcji

Doskonała ochrona na przebicie dzięki wkładce Vectran ochrony przebicie

Doskonała przyczepność, wysoka i skuteczny przebieg toczenia dzięki BlackChili związku

BlackChili:

Nowy związek między uchwytem i oporu toczenia

Ta unikalna mieszanka gumowa bieżnika, który jest wytwarzany tylko w naszej niemieckiej fabryce zrewolucjonizował opony rowerowe.

BlackChili Związek zwiększa opór toczenia o 26% i zapewnia 30% więcej przyczepności niż aktywowanych związków krzemionki.

Premium opony z BlackChili związku również zaimponować z wyższym przebiegu i w przeciwieństwie do wielu wielu związków, zapewniają stałą jazdę od pierwszego do ostatniego kilometra.

Vectran:

Benchmark w ochronie na przebicie:

Vectran jest syntetycznie high tech włókna z naturalnego modelu. Jak pajęczyny, Vectran ™ to płynny polimer krystaliczny (LCP). Vectran ™ jest łączona z ciekłego polimeru Vectra roztopionym i przetwarzane dalej do multi nici nici. Jedwabny pająk jak Vectran ™ ma ogromną odporność na rozdarcie przy bardzo niskiej wadze: dokładnie prawo własności do przetwarzania do premii Continental opony roweru jako wkładki zabezpieczające na przebicie. Vectran ™ Breaker jest lżejsze, bardziej elastyczne i bardziej skutecznie chroni przed przecięciem niż porównywalnej wyłącznika nylonu. Vectran Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.


Z Continental Tubular Competition Tubular Zamek Błyskawiczny można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Continental i ich produkty do rowerowy, odwiedź naszą kategorię Koła i opony, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Continental Tubular Competition Tubular Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Świetna tylna opona szytkowa

-

Świetna opona letnia do mojego Cervelo S5 w połączeniu z przednią szytką kontynentalnego sprintera. Dobry przebieg, a nawet gdy był noszony płasko pośrodku, miał doskonałe przewidywalne prowadzenie. Nadal będzie kupować ponownie.

Doskonały!

-

Świetna jakość. Niezawodny i trwały.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up