up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Tubular GP Attack Tubular Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoContinental Tubular GP Attack Tubular Zamek Błyskawiczny
  • Continental Tubular GP Attack Tubular Zamek Błyskawiczny

Continental Tubular GP Attack Tubular Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Continental Tubular GP Attack Tubular Zamek Błyskawiczny

Dostroić swój rower szosowy do szybkiego, zwinnego i trzymającego się drogi postępowania,

Aerodynamiczny, zwinny przedniej opony w połączeniu z trzymającego się drogi i wygodne tylnej opony

Doskonała ochrona na przebicie dzięki wkładce Vectran ochrony przebicie

Doskonała przyczepność, wysoka i skuteczny przebieg toczenia dzięki BlackChili związku

BlackChili:

Nowy związek między uchwytem i oporu toczenia: Ta unikalna mieszanka gumowa bieżnika, który jest wytwarzany tylko w naszej niemieckiej fabryce zrewolucjonizował opony rowerowe.

BlackChili Związek zwiększa opór toczenia o 26% i zapewnia 30% więcej przyczepności niż aktywowanych związków krzemionki.

Premium opony z BlackChili związku również zaimponować z wyższym przebiegu i w przeciwieństwie do wielu wielu związków, zapewniają stałą jazdę od pierwszego do ostatniego kilometra.

Vectran:

Benchmark w ochronie przebicie: Vectran jest syntetycznie high tech włókna z naturalnego modelu. Jak pajęczyny, Vectran to płynny polimer krystaliczny (LCP). Vectran jest łączona z ciekłego polimeru Vectra roztopionym i przetwarzane dalej do multi nici nici. Jedwabny pająk jak Vectra ma ogromną odporność na rozdarcie przy bardzo niskiej wadze: dokładnie prawo własności do przetwarzania do premii Continental opony roweru jako wkładki zabezpieczające na przebicie. Vectran Breaker jest lżejsze, bardziej elastyczne i bardziej skutecznie chroni przed przecięciem niż porównywalnej wyłącznika nylonu. Vectran Breaker nie ma negatywnego wpływu na opory toczenia

TPS: Pionierskie opona przednia i tylna System opon do wyścigów drogowych z systemem TirePositioning, ostatni trochę z tego, co jest obecnie technicznie możliwe została wykorzystana. Motorcyclists znane od dawna: Różne wymagania są wykonane na przedniej opony, niż na jej tylnej odpowiednik. Im węższy przednia opona zapewnia zmniejszony opór powietrza i lepszą obsługę. Zoptymalizowane adhezję mieszanka bieżnika dostarcza niezbędną przyczepność na mokrych zakrętach szczególnie. Szeroka tylna opona oferuje lepszą przyczepność dzięki większej powierzchni kontaktu, a jednocześnie większy komfort. Dzięki szybkiemu toczenia, zoptymalizowanej mieszanki bieżnika oraz większej powierzchni styku na tylnej opony, zużycie zmniejsza się. Rezultatem jest pionierska opona przednia i tylna System opon do wyścigów drogowych; można znaleźć w naszej połączeniu GP ataku i siły. - Nowe od 2013: Pierwsze rurach wyposażone system TPS!


Co sądzisz o Continental Tubular GP Attack Tubular Zamek Błyskawiczny w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie rowerowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Continental. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Koła i opony.

Cechy Continental Tubular GP Attack Tubular Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up