Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Continental

Continental Tubular Grand Prix 4000 SII

Continental Tubular Grand Prix 4000 SII

  • Continental Tubular Grand Prix 4000 SII
  • Continental Tubular Grand Prix 4000 SII
  • Continental Tubular Grand Prix 4000 SII

Continental Tubular Grand Prix 4000 SII

Opis produktu Continental Tubular Grand Prix 4000 SII

Cechy:


- Facelift słynnego 4000S clincher opony


- Obudowa bez szwu projekt poprawia siedzenia na obręczy, jednorodność i oporu toczenia opon


- Spódniczka w Korbach z BlackChili związku i Vectran BreakerTechnologia:


BlackChili Związek:


W laboratoriach badawczych i rozwojowych dla opon rowerowych Continental w Korbach, Niemcy, pracownicy i inżynierowie zostali poszukuje rozwiązania jednego z podstawowych problemów konstrukcji opony: właściwości bieżących mieszanki gumowej opony, są w dużej mierze zależy od trzech Czynniki oddziałujące: tarcia (przyczepność), opór toczenia i przebieg.


Dylematem jest to, że można poprawić jeden z tych czynników, a z kolei pogorszy przynajmniej jeden inny czynnik.


Opony z maksymalną przyczepność szybciej i zużywa rolkach wolniej. Jeśli jeden sprawia opon szybciej i trwałe, to z kolei zmniejsza przyczepność.


Z ówczesnego najwyższego poziomu technologii związku, Activated Silica Compound które już osiągnęły bardzo wysoki poziom kompromisu, nasi programiści chcieli wziąć mieszania na jeszcze wyższy poziom.


To doprowadzi ich do przedsiębiorstwa do nowego terytorium, odkrywania nowych sposobów, tak że w 2005 roku, że dokonał przełomu w technologii, pierwsze kroki do tego, co jest obecnie znany jako BlackChili mieszania.


Ten rewolucyjny związek opiera się na najnowszych ustaleniach w sprawie polimeru i innych badań surowca.


Dla BlackChili udoskonalamy nowo opracowane kauczuki syntetyczne z naturalnego kauczuku z sprawdzonej wysokiej wydajności mieszanki bieżnika.


Używamy tych kauczuków ze specjalnymi nanometrycznych cząstek sadzy węgla, które są zoptymalizowane właściwości dla kształtu i powierzchni najlepsze zastosowań dla zamierzonego opony. BlackChili Związek osiąga bezprecedensowy wydajności.


Opony z BlackChili Związku osiągnąć niespotykany poziom wydajności. W porównaniu z poprzednim najlepszym Activated Silica Compound, BlackChili opony mają 26% mniej oporów toczenia, a 30% wyższą wartość tarcia (przyczepność) i wzrost o 5% w przebieg.


BlackChili technologia nigdy nie stoi w miejscu, jak to jest stale rozwijane i dostosowywane do indywidualnych zastosowań nowych opon Continental, jako że nadal produkowane z fabryki Korbach.


Czy na drodze lub na rowerze górskim, prędkość i przyczepność zaletami są bardzo widoczne. Złożona technologia związek jest tak czuły, że opony z BlackChili związek może być produkowane jedynie wyłącznie w naszej niemieckiej fabryce Korbach.


Vectran Breaker:


Vectran wirowano z Vectra ciekłego krystalicznego polimeru, który powoduje, że nić staje się termoplastyczny i posiada wielowłókienkowych. Ten materiał jest twardszy semicristalline czym aramid ma pięć razy wyższą wytrzymałością na rozciąganie, niż stal, a ponadto jest również lżejszy niż porównywalne nicią nylonową.


Vectran utrzymuje te atrybuty, nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach pogodowych.


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie rowerowy. Kupuj Continental Tubular Grand Prix 4000 SII z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane rowerowy produkty z kategorii Koła i opony, które dopełnią twoje zamówienie. bikeinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Continental Tubular Grand Prix 4000 SII

Średnica koła
Typ opony

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Najlepszy

-

Dla mnie najlepszy tubular, jakiego próbowałem. Gwarancja dobrego kołysania, komfortu i prawie żadnych przebić w ciągu 5 lat, w których ich używam. Jedyna uderza w cenę, za droga ...

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij