up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Tubular Sprinter Gatorskin Tubular Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoContinental Tubular Sprinter Gatorskin Tubular Zamek Błyskawiczny
  • Continental Tubular Sprinter Gatorskin Tubular Zamek Błyskawiczny

Continental Tubular Sprinter Gatorskin Tubular Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Continental Tubular Sprinter Gatorskin Tubular Zamek Błyskawiczny

Trwałe i odporne na przebicie obudowy, gotowy do niezliczonych mil

Solidna i szkolenie sportowe towarzyszem, który wymyka się najgorsze warunki drogowe

Dobra ochrona przebicie dzięki SafetySystem anty przebicie wyłącznika pasa

Wyjątkowo długa żywotność dzięki nosić zoptymalizowana mieszanka bieżnika

Dane techniczne:

DuraSkin:

Toczyć z ciosów:

Opony o DuraSkin ochrony bocznej muszą być w stanie toczyć z ciosów. Są one używane w najtrudniejszych warunkach. Na rowerach komunikatorów, opony poślizg wzdłuż krawężników; na rowerach Touring, przekraczania kontynenty, bez noszenia się. W wyścigów rowerowych, muszą znosić trudne testy, takie jak Paris Roubaix. Wysoka jakość tkaniny poliamidu chroni obudowę opon przed najgorszych warunkach. Opony te wyróżniają się swoimi brązowymi ścianami bocznymi.

SafetySystem Breaker:

Przebicie ochronę z systemem:

SafetySystem wyłącznika składa się z Kevlarreinforced wysokiej wytrzymałości tkaniny poliamidowej. Odporne na przebicie i cięcia, ale mimo to lekkie i elastyczne, opona dostosowuje się szybko do poniżej powierzchni. Bez zwiększania masy lub oporów wyraźnie chroni osnowę przed obcymi i przyczynia się do wydłużenia żywotności opony. Opony o Breaker SafetySystem zapewniają także dobre właściwości komfortu.

Waga: 300g


Continental Tubular Sprinter Gatorskin Tubular Zamek Błyskawiczny to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Opony i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Koła i opony znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Continental, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Continental Tubular Sprinter Gatorskin Tubular Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Rurkowaty kontynentalny

-

Rurowy jest bardzo wytrzymały i ma bardzo cienki wałek, ale nie ma to żadnego wpływu na przyczepność. Duży rurowy

Brutalny

-

Bardzo dobry rurowy, zamontowałem po toczeniu z Tufo s33 pro i poczucie poprawy, gdy toczenie jest brutalne. To prawda, że ​​aby zabrać ich do 8 taktów z Tufo, z Gatorskinem można przejść do 12 taktów. W każdym przypadku zarówno pod względem estetycznym, w konstrukcji rurowej, aby usunąć je z pudełka, jak i pod względem wydajności, jest 100% tuba zalecana. Przy okazji, ręcznie robione w Niemczech ;-).

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up