up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Continental

Continental Tubular Sprinter Tubular Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoContinental Tubular Sprinter Tubular Zamek Błyskawiczny
  • Continental Tubular Sprinter Tubular Zamek Błyskawiczny

Continental Tubular Sprinter Tubular Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Continental Tubular Sprinter Tubular Zamek Błyskawiczny

Efektywne opon konkurencji, który odgrywa do jego mocnych na kryterium i triathlon wydarzeń

Neutralny śliski profil do bezpośredniego dotyku drogowego i super szybkie przyspieszenie

Dobra ochrona przebicie dzięki SafetySystem anty przebicie wyłącznika pasa

Doskonała przyczepność, wysoka i skuteczny przebieg toczenia dzięki BlackChili związku

Dane techniczne:

BlackChili:

Nowy związek między uchwytem i oporu toczenia:

Ta unikalna mieszanka gumowa bieżnika, który jest wytwarzany tylko w naszej niemieckiej fabryce zrewolucjonizował opony rowerowe.

BlackChili Związek zwiększa opór toczenia o 26% i zapewnia 30% więcej przyczepności niż aktywowanych związków krzemionki.

Premium opony z BlackChili związku również zaimponować z wyższym przebiegu i w przeciwieństwie do wielu wielu związków, zapewniają stałą jazdę od pierwszego do ostatniego kilometra.

SafetySystem Breaker:

Przebicie ochronę z systemem:

SafetySystem wyłącznika składa się z Kevlarreinforced wysokiej wytrzymałości tkaniny poliamidowej. Odporne na przebicie i cięcia, ale mimo to lekkie i elastyczne, opona dostosowuje się szybko do poniżej powierzchni. Bez zwiększania masy lub oporów wyraźnie chroni osnowę przed obcymi i przyczynia się do wydłużenia żywotności opony. Opony o Breaker SafetySystem zapewniają także dobre właściwości komfortu.

Waga: 260g


Z Continental Tubular Sprinter Tubular Zamek Błyskawiczny można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Continental i ich produkty do rowerowy, odwiedź naszą kategorię Koła i opony, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Continental Tubular Sprinter Tubular Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Świetna przednia opona szytkowa

-

Ta opona jest doskonała w połączeniu z tylną oponą szytkową kontynentalną w moim Cervelo S5. Kupiłem, aby wymienić taki, który kupiłem zamontowany na moich felgach po tysiącach kilometrów bez żadnych problemów.

Rurowy

-

Świetnie wszystko ok!

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up