up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać fotelik rowerowy?

Siodełko rowerowe jest zwykle nazywane siodełkiem rowerowym. Jest to jeden z pięciu punktów skrzyżowań na rowerze, pozostałe to dwa pedały i dwa uchwyty na kierownicy. Siodełko rowerowe zostało uznane za takie, ponieważ rower powstał z drezyny, prekursora roweru. Siodełko rowerowe zostało skonstruowane, aby chronić krocze, obszar w kościach siedzących, przez które przecinają mnóstwo nerwów i tętnic. To siodełko rowerowe zmniejsza lub wyklucza materiał w środku siodełka, zarówno odciążając krocze, jak i zapewniając przepływ powietrza i wygodę podczas długich jazd.

Siodełko do roweru górskiego

Siodełka do rowerów górskich mają mieć węższy kształt, aby umożliwić rowerzyście poruszanie się po siodełku podczas profesjonalnych segmentów toru. Podczas gdy niektóre siodełka mają gładkie końce, siodełka do rowerów górskich są zakrzywione tak, że luźne spodenki nie zaczepiają się po powrocie do stanu pedałowania ze stanu zniżania.

Siodełko do roweru szosowego

Dobrze dopasowane siodełko do roweru szosowego oprze Twój ciężar na kościach kulszowych bez uciskania delikatnych części tkanki. Szczególnie podczas obracania miednicy do przodu, jak zwykle robią to rowerzyści szosowi. Możesz kupić idealne siodełko do roweru szosowego w Specialized , Ergon , Brooks England , WTB , Selle Italia .

Wskazówki dotyczące wyboru fotelika rowerowego

1. Wybierz siodło o odpowiednim kształcie. Kształt siodełka zależy od dwóch czynników: płci i rodzaju jazdy na rowerze. Wybierz więc kształt siodełka w zależności od płci i rodzaju jazdy na rowerze.
2. Wybierz siodełko, które odpowiada Twojej pozycji podczas jazdy i zmniejsza nacisk na najważniejsze części ciała.
3. Szerokość siodła zależy od odstępu między kośćmi siedzącymi. Szacując to, możesz dokładnie określić, które siodło jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie.


clouse menu Zamknij