up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dainese

Dainese Acca Rękawiczki

plus
  • Play videoDainese Acca Rękawiczki
  • Dainese Acca Rękawiczki

Dainese Acca Rękawiczki

Opis produktu Dainese Acca Rękawiczki

Cycling glove with high-frequency micro-injection reinforcement on the knuckles. Soft carbon fabric support on the knuckles of the ring finger and the index finger. Back of the hand in nylon and Spandex mesh for greater aeration. Palm reinforcement in Clarino. Airprene wrist with Velcro adjustable cuff strap.

Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Dainese Acca Rękawiczki! Pomyśl o bikeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania rowerowy. bikeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Dainese. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Odzież męska.

Cechy Dainese Acca Rękawiczki

Rodzaj rękawic
Kolor
Właściwości

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up